MENU
NIP 7712694942
Nazwa Firmy: Xfelgi.pl
WWW: https://xfelgi.pl/
Adres Piotrkowska 4C
Miejscowość Poniatów
Kod pocztowy 97-330
Telefon 509 700 012

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Aby kupić dobrej jakości felgi, warto zainteresować się ofertą tej hurtowni. Jej właściciele od wielu lat zajmują się sprzedażą właśnie takiego towaru. Każdy klient ma możliwość dopasowania idealnych felg do swojego auta. Ceny są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu łatwo dobiera się zakupy do własnego budżetu.

W ofercie dostępne są akcesoria do wielu modeli samochodów. Są felgi do BMW, Opla, Mercedesa, Skody, Jeepa, Mazdy, Forda i wielu innych (na stronie internetowej xfelgi.pl zamieszczony został cały katalog). 

Zakupy można dobierać na kilka różnych sposobów. Bardzo pomocny dla wielu osób okazuje się specjalny konfigurator. Z jego pomocą w kilka minut odnalezione zostaną perfekcyjne felgi. Wystarczy wpisać rok produkcji samochodu i jego markę lub wybrać konkretnego producenta, na którym szczególnie zależy klientowi. 

W grę wchodzi także złożenie prośby o przygotowanie indywidualnej oferty. W takiej sytuacji niezbędne jest wypełnienie specjalnego formularza. Konieczne jest podanie następujących informacji:

  • marka, model i rok produkcji samochodu, 
  • pojemność silnika i jego seryjna moc,
  •  rodzaj napędu.

Klient może dodać także komentarz z dodatkowymi prośbami lub pytaniami. W możliwie najszybszym czasie pracownicy hurtowni kontaktują się z zainteresowanym, by omówić z nim wszystkie istotne szczegóły. 

Do dyspozycji nabywców przygotowano również czujniki ciśnienia opon. Są one bardzo pomocne w stałej kontroli nad prawidłowym stanem kół. Sprzedawcy posiadają dwa rodzaje urządzeń. Pierwszym z nich jest ATEQ VT56. Drugi zaś to Bartec Tech500. Nadają się one do aut pochodzących z rynku europejskiego i amerykańskiego. Za taki czujnik należy zapłacić w hurtowni, średnio, między sześćset a tysiąc złotych. O każdym z nich można wiele przeczytać pod wyżej wskazanym adresem internetowym. 

Każde zamówienie jest dostarczane do klienta w możliwie jak najkrótszym czasie. Felgi są zabezpieczane przed uszkodzeniem w trakcie transportu. W razie zaistnienia takiej potrzeby, w grę wchodzi wymiana lub zwrot.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu