MENU
NIP 123-00-07-992
Nazwa Firmy: Softman S.A.
WWW: https://softman.pl/
Adres Okulickiego 5F
Miejscowość Piaseczno
Kod pocztowy 05-500
Telefon 22 750 22 40

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi IT usprawnia pracę w wielu przedsiębiorstwach. Są to programy takie jak oprogramowanie kadrowe, pozwalające na bieżąco sprawdzać sprawami związanymi z pracownikami zatrudnionymi w danym zakładzie pracy. Softman oferuje System Zarządzania Personelem SHR, jaki można wybrać w wersji podstawowej bądź modułowej. O tym, jaka będzie ostatecznie wersja wybrana, przesądza wielkość firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Im większa jest kadra, tym korzystniejsze okazuje się wdrożenie rozwiązań rozbudowanych. 

Oprogramowanie kadrowe umożliwia stuprocentową kontrolę nad podwładnymi i tym, czy właściwie wywiązują się oni ze swoich obowiązków. Z jego wykorzystaniem można też monitorować urlopy pracowników oraz kwestie płacowe. Inne z opcji, jakie da się sprawdzić to: 

  • nadgodziny, 
  • opinie o konkretnym pracowniku, 
  • nagrody i kary w teamie, 
  • wszystkie informacje na temat stażu pracy podwładnych,
  • raporty kadrowe, 
  • kwestie księgowe, 
  • przewidywania na temat spodziewanej kariery zawodowej. 

Dzięki temu, że wszystkie informacje na temat pracowników są umieszczone w jednym miejscu, można zawsze mieć wgląd do najważniejszych wiadomości i nie ma ryzyka pojawienia się chaosu w aktach. Pracodawca stale nadzoruje to, co dzieje się w firmie. 

Modułowa budowa systemu odpowiada za jego sprawną obsługę i pozwala nim bezproblemowo zarządzać. Im większe jest przedsiębiorstwo, tym większe ma to znaczenie. Szczególnie system kadrowy sprawdza się wtedy, gdy w firmie mają miejsce duże zmiany w kadrze lub gdy przedsiębiorstwo rozwija się dynamicznie. Główne funkcjonalności opisane są na stronie internetowej. Projektanci programu również wyjaśniają zainteresowanym, jak działa system.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu