MENU
NIP 5542535639
Nazwa Firmy: Proluk Łukasz Lampowski
WWW: https://proluk.com.pl
Adres Karola Szajnochy 9a
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85-738
Telefon 508 793 837

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nic tak nie ułatwia pracy, jak sprawne narzędzia, o czym doskonale wiedzą zarówno osoby amatorsko wykonujące różne prace, jak i profesjonaliści. Dlatego, poszukując wysokiej jakości sprzętu, warto zajrzeć do sklepu ze strony proluk.com.pl mającego w ofercie mnóstwo elektronarzędzi oraz akcesoriów i osprzętu, sprawdzającego się w warsztatach przydomowych, jak również w firmach usługowych czy budowlanych.

Są tam dostępne przede wszystkim narzędzia dla stolarzy, ale znajdą także coś dla siebie firmy budowlane, poszukujące wysokiej klasy sprzętu. Sklep ten ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wyselekcjonowanych produktów pochodzących od tak znanych marek, jak Festool, Mirka czy Virutex. Są to producenci znani na całym świecie z doskonałej jakości wyrobów w atrakcyjnych cenach. Asortyment obejmuje także akcesoria i osprzęt dedykowany warsztatom stolarskim i ciesielskim. Artykuły te będą nie tylko przydatne, ale także sprawiają, że praca będzie prawdziwą przyjemnością.

Jednym z urządzeń, które powinno się znaleźć w warsztacie każdego miłośnika obróbki drewna, są tarczowe piły do drewna marki Festool. Są one dostępne w wielu modelach różniących się nie tylko ceną, ale przede wszystkim stopniem zaawansowania. Są to urządzenia mobilne, wyposażone w doskonałej jakości akumulatory litowo-jonowe o sporej mocy, dzięki czemu można je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Większość tych urządzeń wyposażona jest także w:

  • prowadnice FSK,
  • bezszczotkowy silnik,
  • osłonę wahadłową,
  • regulację kątową.

Mając takie urządzenie, można dokonywać precyzyjnych cięć nie tylko wzdłużnych, ale też poprzecznych, a nawet pod kątem od 0 do 50 stopni. Są to narzędzia wysokiej jakości, bezpieczne w użytkowaniu, z regulacją głębokości cięcia. Różnią się mocą silnika, na którą warto zwracać uwagę, ponieważ to od niej przede wszystkim zależy efektywność pracy. Mając trudności z wyborem, można zwrócić się do załogi sklepu, która doskonale zna asortyment i potrafi precyzyjnie dobrać urządzenie do rzeczywistych potrzeb klienta.

Data dodania: 27-01-2022
Autor: Katarzyna Woźniak
Źródło:
https://proluk.com.pl/pl/c/Pilarka-tarczowa/2567

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu