MENU
NIP
Nazwa Firmy: Spedigroup Sp. z o.o.
WWW: https://spedigroup.pl/
Adres Turzyn 191H
Miejscowość Brańszczyk
Kod pocztowy 07-221
Telefon +48 29 742 29 88

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Metodą na sprawniejsze działanie przedsiębiorstwa jest zlecanie niektórych czynności zewnętrznym firmom. Na popularności zyskują usługi konfekcjonowania związane między innymi z ponownym pakowaniem towarów, kompletowaniem poszczególnych wyrobów, umieszczaniem ich w opakowaniach zbiorczych czy tworzeniem zestawów prezentowych. Świadczy je firma prowadząca internetową stronę spedigroup.pl, na której prezentuje aktualną ofertę. Korzystają z niej przedsiębiorcy z wielu branż, dla których outsourcing jest opłacalny finansowo. Rozwiązanie to sprawdza się głównie wśród osób sprzedających produkty za pośrednictwem internetu, lecz nie tylko. Dzięki niemu zyskują pewność, że artykuły dotrą pod wskazany adres w stanie nienaruszonym.

Pracownicy firm zajmujący się konfekcjonowaniem owijają ładunki folią lub innymi materiałami. Łączą butelki w zgrzewki, etykietują opakowania i zabezpieczają je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na życzenie klientów umieszczają na wyrobach kody kreskowe, etykiety promocyjne i inne oznaczenia. Jeśli zachodzi taka potrzeba, łączą artykuły z gadżetami promocyjnymi, przyklejanymi za pomocą taśm lub kleju. Przydają się one głównie w trakcie akcji marketingowych, których celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki na rynku.

Rozwiązanie to pomaga zaoszczędzić czas, który można przeznaczyć na wykonywanie innych czynności. Specjaliści zostali odpowiednio przeszkoleni, a na dodatek mają dostęp do nowoczesnych urządzeń o dużej precyzji działania. Proponują oni insertowanie, przepakowywanie do nowych pudełek, zamieszczanie ulotek, ankiet, broszur, kuponów i saszetek, jak również banderolowanie wyrobów. Stosują oni wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu zarówno opakowania, jak i ich zawartość rzadko się niszczą. Posiadają między innymi funkcjonalne maszyny pakujące, które owijają palety elastyczną folią stretch. Chroni to ładunki przed przemieszczaniem się oraz niszczeniem na skutek wilgoci.  

Foliowanie, jakiego się podejmują, dotyczy artykułów, takich jak gadżety biurowe, odzież, książki, kalendarze, żywność czy kosmetyki. Jest ono przeprowadzane na gorąco oraz na zimno przy użyciu klejów. Niektórzy decydują się również na insertowanie składające się z kopertowania oraz szereg innych usług, dzięki którym nie zajmują się pakowaniem na własną rękę.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu