MENU
NIP
Nazwa Firmy: Interdont Support Q Sp. z o. o.
WWW: https://supportqpolska.pl
Adres Pukowca 15
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-847
Telefon 32 335 93 08

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Jednym z ważniejszych elementów usprawniających systemy zarządzania jakością przedsiębiorstwa są audyty. Zwiększają one konkurencyjność firmy na rynku i chronią przed popełnianiem błędów. Zainteresowanie wzbudzają między innymi audyty warstwowe znajdujące zastosowanie w zakładach różnych typów. Koncentrują się one na działaniach takich jak:

  • tworzenie harmonogramów oraz list ułatwiających ocenę przeprowadzanych procesów,
  • znajdywanie elementów wysokiego ryzyka,
  • wskazywanie środków korygujących.

Audyty tego typu kontrolują, czy poszczególne obowiązki są wykonywane wedle określonych standardów. Sprawdzają się głównie w branży motoryzacyjnej i produkcyjnej, lecz nie tylko. Działania przeprowadzane przez specjalistów usprawniają komunikację między podwładnymi oraz kadrą zarządzającą, co pozytywnie wpływa na wzajemne zaufanie i lojalność pracowników, którzy rzadziej przechodzą do firm konkurencyjnych. Przydatne informacje na ich temat są prezentowane podczas cyklów spotkań, na jakie można zapisać się na stronie vertin.pl.

Jej założycielem jest renomowana firma zrzeszająca prawdziwych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy prowadzą szkolenia pełne przydatnej wiedzy zgodnej z aktualnie obowiązującymi przepisami. Oferują cykle spotkań koncentrujące się na przemyśle motoryzacyjnym, podczas których można poznawać osoby o podobnych zainteresowaniach oraz wymieniać się doświadczeniami. Szkolenia dzieli się na kilka bloków tematycznych związanych z rozwojem programów audytów, wymaganiami wobec audytorów i nie tylko.

Audyty usprawniają działanie przedsiębiorstw, chronią przed przestojami i zmniejszają prawdopodobieństwo pojawiania się błędów. Ułatwiają również weryfikację przebiegu procesów oraz dokumentacji, co przekłada się na zwiększoną dyscyplinę zatrudnionego personelu. Czynności przeprowadzane przez wyspecjalizowane przedsiębiorstwa niwelują luki lub braki w dokumentacji czy wyposażeniu pracowników. Zajmują się nimi doświadczeni specjaliści, którzy po zakończonych działaniach przygotowują szczegółowe raporty.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu