MENU
NIP
Nazwa Firmy: Centrum Szkoleniowe Wspólna
WWW: https://ce.edu.pl/
Adres Wspólna 56
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-686
Telefon 665 01 77 77

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nauka języków to jeden z obowiązków szkolnych, który poszerza horyzonty i ułatwia dostanie się na wymarzone studia czy znalezienie dobrze płatnej pracy w przyszłości. Niektórzy po zakończeniu edukacji nabywają nową wiedzę samodzielnie w zaciszu własnego domu. Inni natomiast potrzebują motywacji w postaci lektorów, dzięki którym nauka będzie odbywać się systematycznie. Reprezentują oni szkoły językowe, czyli firmy przeprowadzające zajęcia indywidualne i grupowe. Interesują się nimi osoby w różnym wieku, w tym także przedsiębiorcy planujący organizację tego typu lekcji dla zatrudnionych pracowników. Przydają się one szczególnie wśród właścicieli firm współpracujących z międzynarodowymi partnerami biznesowymi. Umiejętność komunikowania się w języku obcym bywa nieoceniona podczas różnego rodzaju eventów oraz na co dzień, przykładowo podczas pisania wiadomości e-mail.   

Dla wielu osób uczestnictwo w  zajęciach językowych to świetna metoda na spędzanie wolnego czasu oraz rozwijanie swoich pasji. Regularna nauka przynosi wiele satysfakcji  i wpływa na pewność siebie w różnych sytuacjach. Najwygodniejszą formą są lekcje przeprowadzane w zaciszu własnego domu. Nie oznacza to jednak konieczności sprowadzania lektora do mieszkania, ponieważ dziś część szkół, takich jak Centrum Europy, proponuje zajęcia odbywające się za pośrednictwem internetu. Ich zaletą jest niższa cena w porównaniu dla lekcji stacjonarnych w siedzibie firmy, dlatego są one rekomendowane osobom oszczędnym.

Przedsiębiorstwo oferuje norweski online odbywający się pod okiem wykwalifikowanych, komunikatywnych i doświadczonych lektorów o niezbędnych kompetencjach do wykonywania tego zawodu. Są oni doskonale przygotowani i dopasowują poziom zajęć do wiedzy uczestników. Na bieżąco korygują błędy i udostępniają ciekawe materiały dydaktyczne w formie książek, filmów lub krótkich prezentacji.

Nauka w domu wiąże się z niewielkim stresem, a ponadto sprzyja koncentracji. To wygodne rozwiązanie sprawdzające się wśród wszystkich osób, również tych, które nigdy wcześniej nie miały styczności z językiem obcym. Szkoła ta zapewnia indywidualne podejście do każdego kursanta oraz brak ukrytych kosztów. Lektorzy w niej zatrudnieni gwarantują elastyczny grafik, dzięki czemu istnieje możliwość pozyskiwania nowej wiedzy w dowolnych godzinach.  

Data dodania: 07-01-2022
Autor: Aleks Jaworski
Źródło:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/norweski

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu