MENU
NIP 764-235-09-46
Nazwa Firmy: Kartop
WWW: https://producent.kartop.com.pl/
Adres Zwycięstwa 37
Miejscowość Chodzież
Kod pocztowy 64-800
Telefon 506 224 565

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Kartony to uniwersalne, lekkie, niedrogie i przydatne w wielu sytuacjach opakowania, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. Tworzy się je z nietoksycznych i biodegradowalnych materiałów, takich jak tektura. Pudełka te mają odpowiednią grubość, dlatego trudno je zniszczyć. Są niepodatne na pękanie, przedzieranie i pojawianie się wgnieceń, przez co można przenosić w nich ciężkie przedmioty. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w trakcie przeprowadzek, ponieważ ułatwiają segregowanie rzeczy, wynoszenie ich z mieszkania oraz transportowanie.

Sprawdzają się podczas przewozu delikatnych przedmiotów, które łatwo byłoby zniszczyć. W tym przypadku wystarczy jedynie owinąć je folią bąbelkową lub filcem, a następnie umieścić w kartonie. Opakowania tego typu można zaklejać taśmą lub zamykać za pomocą specjalnych klap. Część z nich jest barwiona na różne odcienie, dzięki czemu staje się praktyczną ozdobą mieszkań lub domów. Wiele osób przechowuje w nich rzadziej używane rzeczy lub wysyła w nich książki, kosmetyki czy sprzęty elektroniczne.

Kartony doceniają producenci z różnych branż oraz właściciele sklepów internetowych. To lekkie pudełka, które nie wpływają na koszt przesyłki i zapewniają maksimum bezpieczeństwa wysyłanym artykułom. Niektóre firmy tworzą karton na zamówienie, co oznacza, że nabywcy decydują między innymi o sposobie jego zamykania, wielkości oraz kształcie. Taką możliwość daje przedsiębiorstwo Kartop, czyli znany producent oferujący uniwersalne pudełka w nienagannej jakości.

Kartony tworzone są z kilkuwarstwowej tektury o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Materiał ten chroni przechowywane rzeczy przed zabrudzeniami i działaniem wilgoci. Na powierzchni takich pudełek można nadrukowywać wybrane przez siebie napisy lub grafiki, dzięki czemu stają się one praktycznym nośnikiem reklamowym sprawdzającym się w wielu sytuacjach. Stanowią świetny i wysoce skuteczny sposób na promocję firmy, a wszystko to małym kosztem. Z tego powodu sprawdzają się wśród mikroprzedsiębiorstw oraz start-upów.

Data dodania: 24-12-2021
Autor: Daniel Wysocki
Źródło:
https://producent.kartop.com.pl/kartony-na-zamowienie/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu