MENU
NIP
Nazwa Firmy: PORTA
WWW: https://www.porta-bramy.poznan.pl
Adres 11 Listopada 15
Miejscowość LUBOŃ
Kod pocztowy 62-031
Telefon (061) 810 46 92

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dobór odpowiedniej bramy wjazdowej i płotu nie jest prosty. Należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, dlatego też warto skorzystać z oferty sprawdzonej firmy, która poza sprzedażą ogrodzeń oferuje także profesjonalne doradztwo. Z czyich usług skorzystać?

Najlepszym wyborem jest przedsiębiorstwo Porta. Podmiot działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowanym asortymentem, który przypadnie do gustu każdemu, nawet wyjątkowo wybrednemu konsumentowi. Warto zaznaczyć, że firma jest przygotowana na realizację niewielkich zamówień dla osób prywatnych oraz dużych zleceń dla przedsiębiorców, którzy chcą ogrodzić teren zakładu. Oferta zawiera artykuły pochodzące od sprawdzonych, cenionych na rynku producentów, np. marki Hormann, FAAC, NICE, Wiśniowski.

Osoby zainteresowane zakupem ogrodzeń mogą nabyć między innymi elegancki, wytrzymały płot metalowy. Konstrukcja jest stabilna, trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki pogodowe. W ofercie znajdują się dziesiątki rozmaitych wzorów, więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Poszczególne modele pasują zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Ponadto płot jest montowany na solidnych słupach wykonanych z kształtowników stalowych. Można je montować w betonowych fundamentach lub stopie przytwierdzonej za pomocą kotew do podłoża. Natomiast klienci poszukujący funkcjonalnych, innowacyjnych rozwiązań mogą wybrać MultiBox, czyli słup ogrodzeniowy ze wbudowaną skrzynką pocztową, domofonem oraz włącznikiem kodów. Produkt sprawdzi się w domach jednorodzinnych oraz niewielkich osiedlach. Design słupa jest prosty, współgra z wieloma innymi modelami płotów, które znajdują się w ofercie. Poza tym artykuł występuje w rozmaitych kolorach, więc łatwo dobrać go do kolorystyki danego budynku. Do zestawu można dokupić bramy przesuwne oraz skrzydłowe. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo. Specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.

Warto wybrać firmę, która oferuje najwyższej jakości ogrodzenia i płoty. Mieszkańcy Poznania oraz okolicznych miejscowości mogą w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa i zamówić produkty wraz z montażem. Dane kontaktowe i szczegóły dotyczące świadczonych usług znajdują się na stronie internetowej.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu