MENU
NIP 5951155377
Nazwa Firmy: Lazienka360.pl
WWW: https://lazienka360.pl
Adres Mierzyn 42
Miejscowość Mierzyn
Kod pocztowy 64-400
Telefon 663 127 256

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Kabiny prysznicowe składają się z kilku elementów, a jednym z nich są baterie. Mają one bezpośredni wpływ na wygodę użytkowników, dlatego powinny być dopasowane do wielkości kabin oraz stylistyki łazienki, tak by tworzyły z nią spójną całość. Osoby preferujące nowoczesne rozwiązania wybierają chętnie modele podtynkowe, w których, jak wskazuje nazwa, część elementów została umieszczona pod tynkiem. Z tego powodu o ich zakupie należy pomyśleć przed rozpoczęciem remontu pomieszczenia. Opisywane instalacje są prowadzone bruzdami w ścianach, które trzeba wykonać przed etapem kładzenia płytek. Elementy zewnętrzne, które są widoczne dla użytkowników, to przede wszystkim wylewka, maskownica oraz dźwignia.

Baterie podtynkowe można zastąpić modelami umieszczanymi na ścianach. Ich zaletą jest nieskomplikowany montaż przeprowadzany po zakończonym remoncie. To idealna propozycja dla osób oszczędnych, które nie chcą wydawać dużych sum pieniędzy. Są one bowiem znacznie tańsze w porównaniu do ich podtynkowych odpowiedników. Armatura ta znajduje zastosowanie przede wszystkim w łazienkach urządzonych w stylu klasycznym. Sercem każdej baterii, niezależnie od jej typu, jest głowica. Z reguły produkuje się ją z ceramiki, czyli wytrzymałego i niepodatnego na wahania temperatury materiału. Daje ona możliwość ustawiania odpowiedniej temperatury wody oraz siły strumienia.

Niektórzy producenci oferują także głowice termostatyczne, dzięki którym utrzymywanie stałej temperatury wody staje się proste. To ekologiczne urządzenia podnoszące standard łazienki i wpływające na wygodę osób zażywających kąpiel. Nowoczesne i funkcjonalne baterie prysznicowe można zamówić bez wychodzenia z domu. Taką możliwość daje przedsiębiorstwo Łazienka360, czyli zaufana firma dbająca o jakość baterii i innych akcesoriów dostępnych w katalogu.

Baterie przeznaczone do kabin prysznicowych są podłączane do węży. Część z nich posiada dodatkowe uchwyty wpływające na komfort użytkowników oraz przełączniki natrysku. Poza standardowymi modelami srebrnymi przedsiębiorstwo oferuje także baterie w innych wariantach kolorystycznych. Klienci zamawiają chętnie dodatki czarne, kojarzone z elegancją i prestiżem. Znakomicie komponują się z fugami w tym samym kolorze oraz innymi elementami. Część z nich jest sprzedawana wraz z deszczownicą w zestawie.

Data dodania: 31-12-2021
Autor: Kornelia Michalska
Źródło:
https://lazienka360.pl/pl/c/Prysznicowe/19

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu