MENU
NIP 1250010359
Nazwa Firmy: P.H.U. ELKOR
WWW: https://cieciestali.pl
Adres Batorego 4
Miejscowość Radzymin
Kod pocztowy 05-250
Telefon 572 570 891

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dla firm zajmujących się na co dzień instalacjami wodno - kanalizacyjnymi priorytetem jest zastosowanie takich rozwiązań, które gwarantowałyby przede wszystkim szczelność i trwałość całego systemu. Niezbędne do tego jest właściwe dopasowanie poszczególnych elementów, w tym odpowiednio gładka powierzchnia docinanych na wymiar rur. Aby zachować wszystkie parametry i nie musieć dokonywać żmudnych, czasochłonnych poprawek za pomocą pilnika lub szlifierki, warto zlecić docięcie specjaliście.

Obecnie coraz częściej stosowaną metodą w profesjonalnej hydraulice jest laserowe cięcie rur. To sposób pozwalający uzyskać pozbawioną ostrych krawędzi powierzchnię brzegów rury (bez względu na grubość jej przekroju czy materiał, z którego jest wykonana). Obróbka laserowa rur stalowych to domena firmy ogłaszającej się na stronie cieciestali.pl. Realizator, który przedstawia się pod podanym linkiem, zaprasza do współpracy osoby zajmujące się pracami hydraulicznymi z terenu całego kraju. Chętnie podejmie się wykonania nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. 

Skorzystanie z powyższej oferty to nie tylko możliwość zlecenia cięcia laserem, ale także opcja zamówienia kontynuacji usługi w postaci gięcia stali lub jej ocynkowania. Wspomniana firma dysponuje doskonale zaopatrzonym zapleczem technologicznym, zatrudnia też do jego obsługi kompetentną i doświadczoną kadrę inżynierów, mechaników oraz techników. Proces obróbki jest zmechanizowany, co pozwala nie tylko ograniczyć czas realizacji, ale również obniżyć koszty, gdyż nie ma tutaj ryzyka powstania dużej ilości odpadów produkcyjnych. Wszystkie czynności wykonywane przez maszyny są powtarzalne, co sprawia, że osiągany efekt jest identyczny, bez względu na to, ile sztuk poszczególnych elementów zostało zamówionych. 

Cięcie laserem to idealna opcja dla klientów poszukujących realizatora zleceń o niestandardowych kształtach i wymiarach. Obróbka wiązką jest precyzyjna, a osiągany rezultat można na bieżąco zmieniać i kontrolować na panelu komputera. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu