MENU
NIP
Nazwa Firmy: Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
WWW: https://matbud-torun.pl/
Adres Leśna 5
Miejscowość Rozgarty
Kod pocztowy 87-134
Telefon 56 674-30-20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Firma budowlana, aby zachować konkurencyjność i najwyższą jakość swoich świadczeń, musi dysponować odpowiednim do potrzeb zapleczem materiałowym i sprzętowym. W wielu sytuacjach możliwe jest samo doposażenie w niezbędne narzędzia oraz ich transport we własnym zakresie. Przy dużym zapotrzebowaniu lub w chwili, gdy liczy się jak najkrótszy czas dostawy budulca, warto dysponować kontaktem do sprawdzonego dostawcy, który podejmie się realizacji zamówienia wraz z dowozem pod wskazane miejsce. 

Wykonawcą, który chętnie nawiąże współpracę długoterminową w powyższym zakresie z firmami budowlanymi działającymi na terenie całego kraju, jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud sp. z o.o. sp.k. To firma zatrudniająca doświadczoną i kompetentną kadrę rozumiejącą potrzeby współczesnego rynku budowlanego, w którym liczy się jakość, trwałość oraz przystępna cena. Pracownicy, dbając o powyższe czynniki, a jednocześnie chcąc zachować konkurencyjność, dokładają wszelkich starań, by przygotowana oferta spełniała w jak największym stopniu oczekiwania odbiorców, a korzystanie z przedstawionej propozycji sprzedażowej ułatwiało codzienną pracę. Świadczą także usługi doradcze.

Firma działa również jako właściciel lub administrator doskonale zaopatrzonych marketów budowlanych w Gdańsku, Zławiesi Małej, Włocławku i w wielu innych polskich miastach. Poleca zapoznać się z mapą dostępnych punktów stacjonarnych, gdyż pozwala to na szybkie zlokalizowanie najbliższego z nich, a następnie złożenie i odbiór zamówienia oraz jego dostawę w jak najkrótszym czasie, co dla wielu klientów ma kolosalne znaczenie. Każdy market może podjąć się realizacji zamówień pojedynczych i hurtowych, w zależności od zapotrzebowania. 

 

Data dodania: 27-12-2021
Autor: Marcelina Głowacka
Źródło:
https://matbud-torun.pl/gdansk/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu