MENU
NIP
Nazwa Firmy: AB-rent
WWW: https://www.ab-rent.pl/
Adres Sycowska 13
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 51-319
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przedsiębiorstwo AB-Rent istnieje na rynku od wielu lat, świadcząc usługi klientom prywatnym i firmowy w zakresie wynajmu pojazdów, a także przewozu osób i towarów różnymi pojazdami. Jego oferta jest niezwykle rozbudowana. Korzysta z niej wielu klientów, wynajmując pojazdy na krótki i dłuższy czas. Chętnie korzystają z niej rozmaite firmy, które okresowo potrzebują dodatkowych środków transportu, ale nie mogą sobie pozwolić na zakup nowego pojazdu lub jest on po prostu nieopłacalny. Zdarza się, że bogatsza flota potrzebna jest tylko okresowo, a koszty eksploatacji samochodu trzeba ponosić cały czas.

Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo prowadzi między innymi wynajem samochodów osobowych i dostawczych dla firm. W jego ofercie dostępne są pojazdy w wielu klasach i o zróżnicowanym litrażu, dlatego każda firma znajdzie takie auto, które odpowiadać będzie jej indywidualnym potrzebom. Wynajem taki ma wiele zalet i jest naprawdę korzystny. Są to korzyści finansowe, administracyjne i dotyczące komfortu najmującego. Do plusów z pewnością należy zaliczyć:

  • stałe raty obowiązujące w czasie trwania umowy,
  • obowiązek dokonywania napraw, konserwacji i opłat ubezpieczenia przez właściciela pojazdu,
  • brak wkładu własnego nawet wówczas, gdy klient otrzymuje zupełnie nowe auto,
  • raty za wynajem są zobowiązaniem pozabilansowym,
  • pomoc wynajmującego w razie stłuczki czy awarii i samochód zastępczy na czas naprawy,
  • brak konieczności zarządzania flotą,
  • brak zbędnych formalności,
  • możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty.

Przedsiębiorstwo to zajmie się nawet wymianą opon i ich przechowaniem. Oferuje też dostarczenie auta pod wskazany adres.

Zastanawiając się nad tym, czy korzystniejszy byłby leasing czy wynajem, warto wziąć pod uwagę chociażby fakt, że przy leasingu wszelkie koszty z tytułu ubezpieczeń, napraw czy przeglądów ponosi użytkownik. Na stronie przedsiębiorstwa wynajmującego auta można znaleźć dość precyzyjne wyliczenie kosztów w obu opcjach, z którego jasno wynika, że wynajem dużo bardziej się opłaca.

Na stronie właściciela floty przeznaczonej na wynajem dostępne są odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania. Warto się z nimi zapoznać, aby mieć jasny ogląd sytuacji. Pomogą one w podjęciu decyzji. W razie wątpliwości firma zaprasza do kontaktu, a jej specjaliści chętnie je wyjaśnią.

Data dodania: 11-12-2021
Autor: Ada Wieczorek
Źródło:
https://www.ab-rent.pl/pl/oferta/wynajem-dlugoterminowy

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu