MENU
NIP 8992805158
Nazwa Firmy: xProfis - Oprogramowanie dla Poligrafii i produkcji opakowań
WWW: https://xprofis.pl/
Adres Rodzinna 9a
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53-029
Telefon 071 33 23 600

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Cały proces wydruku w wersji offsetu stanowi zwykle chronologiczny ciąg działań mających na celu idealne odzwierciedlenie treści na danym materiale. Z uwagi na mnogość opcji wyboru, z jakich może skorzystać potencjalny klient wybierający drukarnię offsetową, istnieje konieczność odpowiedniego zaplanowania każdej z dostępnych możliwości. Generuje to potrzebę zastosowania nowoczesnych rozwiązań, pozwalających usystematyzować każdy etap oraz umożliwić monitorowanie poszczególnych działań, aby tym samym wyeliminować ryzyko błędu.

Odpowiednią technologią, którą może wykorzystać obecnie każda działająca na terenie Polski drukarnia offsetowa, jest system proponowany przez firmę X PROFIS Sp. z o.o. Sp. k. To dająca szybkie efekty i prosta do wdrożenia pomoc w codziennej pracy drukarza introligatora, która umożliwia zachowanie pełnej kontroli nad całym procesem. Do tej pory za jakość pracy w większości przedsiębiorstw oferujących wykonanie druku offsetowego odpowiadała kadra pracowników. Dziś rolę tę przejmuje nowoczesne narzędzie, które można na dodatek bardzo łatwo spersonalizować. 

Zarządzanie poszczególnymi etapami pracy z poziomu systemu daje sporo korzyści. Przede wszystkim wartym podkreślenia plusem jest uszeregowanie czynności i monitoring każdej z nich. Wyklucza to występowanie problemów technicznych czy różnego rodzaju niedociągnięć, które mogłyby w negatywny sposób wpłynąć na ostateczny rezultat. Dodatkowo każdy pojawiający się błąd jest od razu raportowany bądź automatycznie usuwany przez oprogramowanie. Wprowadzona do systemu kalkulacja stanowi idealne odwzorowanie projektu zatwierdzonego przez klienta, a dzięki wykorzystaniu wspomnianej technologii obraz właśnie w takim stanie zostanie wydrukowany. Uniknięcie pomyłek to również bardzo duża oszczędność czasu (nie ma potrzeby weryfikacji poszczególnych parametrów lub rozpoczynania całego procesu od początku) oraz materiałów (perfekcyjny wydruk za pierwszym razem generuje znacznie mniejsze zużycie tonerów, papieru i energii elektrycznej).

Wybór rozwiązania, które może zapewnić wsparcie w tak szerokim spektrum działań, to warta przemyślenia inwestycja. Dostawca poleca skorzystanie z zakupu przedsiębiorcom pragnącym usprawnić nie tylko proces realizacji zamówień, ale także zaktualizować całą kontrolę zarządczą w firmie. 

Data dodania: 22-12-2021
Autor: Julianna Baranowska
Źródło:
https://xprofis.pl/profis-poligrafia/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu