MENU
NIP
Nazwa Firmy: JSystems Sp. z o.o.
WWW: https://jsystems.pl
Adres Żelazna 59a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-848
Telefon 222995369

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zawód programisty wymaga stałego doskonalenia oraz poznawania nowych narzędzi wykorzystywanych w codziennej pracy. Nic więc dziwnego, że szkolenia Java cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród osób prywatnych oraz właścicieli firm informatycznych. Najważniejsze, aby wybrać polecanego i doświadczonego organizatora tego rodzaju kursów, który stawia głównie na samodzielne ćwiczenia. Warszawska marka JSystems organizuje warsztaty zarówno w formie stacjonarnej, jak również zdalnej, które wyróżniają wysokim poziomem oraz skutecznością, dzięki udziałowi niewielkiej grupy kursantów. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych programistów, dla których praktyka jest najważniejsza. 

Firma proponuje bogaty pakiet szkoleniowy dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Ponadto klienci mogą zapisać się na specjalne kursy przygotowujące do egzaminów - OCAJP oraz OCPJP. Na przyszłych i obecnych programistów czekają specjalistyczne szkolenia dotyczące m.in.:

  • programowania w języku Java (dla początkujących i zaawansowanych),
  • programowania wielowątkowego w języku Java,
  • tworzenia aplikacji Java z wykorzystaniem Spring Framework,
  • szybkiego tworzenia usług sieciowych w Javie z użyciem JAX-RS i Hibernate,
  • programowania aplikacji www w Javie,
  • automatyzacji testów API w Javie,
  • administracji serwerami - Tomcat oraz JBoss,
  • implementacji ORM Hibernate w aplikacjach Java SE oraz Java EE.

Warto zapoznać się również z innymi pakietami kursów z zakresu m.in. bazy danych, programowania, konteneryzacji oraz systemów operacyjnych. Decydując się na określony pakiet zamiast pojedynczych kursów, klienci mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Na firmowej stronie dostępne są obowiązujące ceny oraz najbliższe terminy szkoleń.

Data dodania: 18-11-2021
Autor: Kornelia Michalska
Źródło:
https://jsystems.pl/szkolenia-java.pokaz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu