MENU
NIP 945-20-46-123
Nazwa Firmy: ACSE Sp. z o.o.
WWW: https://acse.pl/
Adres Pachońskiego 2A
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-223
Telefon + 48 12 415 05 09

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Od kilkunastu lat krakowskie przedsiębiorstwo dostarcza klientom z wielu branż przemysłu doskonałej jakości urządzenia pomiarowe, jak również elementy automatyki przemysłowej. Wiele z tych produktów firma ta produkuje i sprzedaje za granicą. Żeby jednak w pełni zadowolić oczekiwania klientów i poszerzyć asortyment, importuje też wiele artykułów od renomowanych producentów z całego świata. Jednym z jej dostawców jest niemiecka firma Delta Ohm, produkująca między innymi rejestratory bezprzewodowe przeznaczone do wielu gałęzi gospodarki. Są one dostępne w wielu rodzajach. Na przykład można je tam nabyć z:

  • komunikacją radiową,
  • Wi-Fi,
  • Ethernet,
  • GSM,
  • LoRaWan.

W ofercie są rejestratory elektroniczne i cyfrowe, które mogą mierzyć, kontrolować i rejestrować temperaturę, wilgotność, ciśnienie atmosferyczne, różnicę ciśnień, oświetlenie, promieniowanie UV, poziom tlenku i dwutlenku węgla. Zastosowanie tych przyrządów, dostępnych na stronie acse.pl, może być bardzo różne. Sprawdzą się one w szeroko pojętym przemyśle, w laboratoriach, w służbie zdrowia, w szklarniach, w budynkach do hodowli zwierząt i w uprawach polowych. 

Sprzedająca je firma może zaoferować wiele rozmaitych artykułów znajdujących zastosowanie w przemyśle ciężkim, jak na przykład termopary wysokotemperaturowe czy czujniki temperatur i ciśnienia, ale znajdą tu też wiele produktów właściciele zakładów produkujących żywność, zarządzających zakładami energetycznymi, ciepłowniami itp.

Przedsiębiorstwo to zatrudnia doświadczoną i świetnie wykwalifikowaną kadrę, która chętnie pomaga w doborze i kompletacji aparatury pomiarowej, dostosowując ją do oczekiwań klientów, specyfiki i potrzeb ich firm. Na podanej stronie można znaleźć dane kontaktowe.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu