MENU
NIP 781 105 34 94
Nazwa Firmy: REMA STORAGE SOLUTIONS
WWW: https://www.rema-poznan.pl/
Adres Iłowska 22A
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-311
Telefon +48 61 307 0510

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Klienci poszukujący dobrej jakości regałów, sprawdzających się w różnych zastosowaniach, znajdą wszystko, co jest im niezbędne bezpośrednio w firmie, która od wielu lat je produkuje. Dostarcza ona na rynek artykuły dostosowane do różnych obciążeń, wykonane z najlepszych materiałów i z użyciem nowoczesnych technologii. Jest to producent regałów działający w Poznaniu, rozumiejący potrzeby klientów, dlatego jest w stanie wykonać każde zlecenie, nawet jeśli jest ono nietypowe. Zdarza się, że niektórzy klienci mają indywidualne wymagania, dostosowane do potrzeb ich firm i nie znajdują w asortymencie odpowiednich produktów, mimo bogatej oferty. W takich sytuacjach projektanci firmy indywidualnie projektują takie regały, które sprostają wymaganiom, dostosowując wyroby do obciążeń, jakie dany produkt będzie musiał znosić.

W firmie REMA duże hurtownia oraz firmy logistyczne zaopatrują się w regały paletowe, dostosowane do potrzeb logistycznych i estetycznych danego przedsiębiorstwa. Wszystkie oferowane produkty są zgodne z normami polskimi i europejskimi oraz z wymaganiami prawa i mają stosowne atesty. Ich producent gwarantuje wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie, a w razie potrzeby dostarcza uszkodzone elementy regałów nawet wiele lat po zakupie.

Firmę tworzą projektanci, technicy i monterzy oddani zakładowi, nierzadko pracujący także w weekendy, aby sprostać oczekiwaniom klienta. Wytwarzają nie tylko regały standardowe, ale i nietypowe na indywidualne zamówienia. Poza typowymi produktami doskonale nadającymi się do wyposażenia:

  • sklepów,
  • hurtowni,
  • laboratoriów,
  • biur,
  • archiwów,
  • bibliotek

w ofercie indywidualnej można znaleźć regały specjalistyczne i rozmaite szafy metalowe do zabezpieczania telefonów komórkowych, laptopów i komputerów stacjonarnych, rozmaitych map i innych dokumentów wymagających specjalnego traktowania. Firma ta zatrudnia dużą załogę w swoich warsztatach i ślusarniach umiejscowionych w wielu regionach kraju, dlatego zamówiony towar może szybko trafić do klienta bezpośrednio z produkcji.

Data dodania: 09-11-2021
Autor: Paweł Stępień
Źródło:
https://www.rema-poznan.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu