MENU
NIP 573-284-60-87
Nazwa Firmy: P.H. BAU-TEC
WWW: https://bau-tec.pl/
Adres Wilsona 30
Miejscowość Częstochowa
Kod pocztowy 42-200
Telefon 782 22 88 32

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wyposażając warsztat przydomowy czy usługowy, z pewnością nie można zapomnieć o prostych, ale często wykorzystywany w pracach naprawczych narzędziach, dostępnych sklepie stacjonarnym i internetowym ze strony bau-tec.pl. Jest to firma dbająca o swoich klientów, dlatego od wielu lat zajmuje się importem i dystrybucją narzędzi ręcznych i elektronarzędzi pochodzących od renomowanych producentów. W asortymencie sklepu można znaleźć produkty dla profesjonalistów, działających w wielu dziedzinach gospodarki i dla amatorów zajmujących się drobnymi naprawami w domach czy w warsztatach przydomowych.

Jednym z takich narzędzi jest lutownica, której cena we wspomnianym w sklepie zależy od jakości i funkcji. Są tam dostępne lutownice kolbowe i transformatorowe. Te drugie sprawdzą się nie tylko w drobnych naprawach, na przykład do lutowania przewodów elektrycznych, ale także w pracach naprawczych w samochodach czy też skomplikowanych naprawach układów elektronicznych. W ofercie sklepu dostępne są nowoczesne, zaawansowane technologicznie lutownice, umożliwiające sprawne wykonanie nawet skomplikowanych prac. Aby każde zadanie można było wykonać szybko i solidnie warto wybrać urządzenie:

  • proste w obsłudze,
  • bezawaryjne,
  • funkcjonalne,
  • z szybko nagrzewającym się grotem.

W sklepie jest taka lutownica transformatorowa od polskiego producenta Tex. Wykonana z trwałych komponentów i produkowana od początku lat 80. ubiegłego stulecia, cały czas sprawdza się w wielu zastosowaniach. Miejsce pracy oświetla lampka LED skierowana na punkt lutowania. Jest to lekkie urządzenie, pozwalające na dłuższą pracę. Na stronie firmy można znaleźć film, który jest recenzją lutownic z tej marki. Jest to urządzenie z regulowaną mocą od 0 do 100 W, wykonane niezwykle starannie i niezawodne, na które producent udziela 12-miesięcznej gwarancji. Oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jest to sprzęt niezwykle popularny, atrakcyjny cenowo, który sprawdzi się każdym w warsztacie profesjonalnym i amatorskim.

Na stronach sklepu można również znaleźć:

  • cyny do lutowania,
  • groty wymienne,
  • chemię,
  • obudowy do lutownic,
  • części zamienne do nich.

Warto pamiętać, że w asortymencie jest mnóstwo rozmaitych narzędzi i elektronarzędzi w przystępnych cenach, bez których wykonanie wielu prac, profesjonalnych i amatorskich, nie byłoby możliwe.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu