MENU
NIP 7391238613
Nazwa Firmy: ACLARI DIAMONDS
WWW: https://aclari.pl
Adres Adama Mickiewicza 9
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-550
Telefon 89 533 42 09

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Podstawą wśród mężczyzn przygotowujących się do zaręczyn, jest wybór odpowiedniego pierścionka, który zostanie wręczony ukochanej. Niektórzy pytają wprost o to, jaki model wpasowuje się w gusta wybranki serca, a jeszcze inni decydują się na zrobienie niespodzianki. Dziś wybór takiej biżuterii jest ogromny. Przypadnie ona do gustu zarówno kobietom lubiącym minimalizm, jak i preferującym przyciągające spojrzenia ozdoby. Poza wyglądem należy zwrócić szczególną uwagę na rozmiar. W tym celu można zmierzyć pierścionki noszone przez ukochaną na co dzień lub nabyć je „na oko”.

Miłośniczki klasycznych rozwiązań z pewnością docenią modele w kolorze żółtego złota. To ponadczasowa klasyka, która wygląda dobrze w każdej sytuacji. Kruszec ten rzadko się niszczy, a jego powierzchnia jest wolna od nieestetycznych zarysowań  czy innych zniszczeń. Równie chętnie wybieraną alternatywą jest biżuteria srebrna, pasująca kobietom niezależnie od wieku. Nabywcy pierścionków powinni zwrócić uwagę także na kamień. Do najbardziej pożądanych zalicza się diament, będący synonimem prestiżu, elegancji i luksusu.

Odznacza się on trwałością i niepodatnością na pękanie. Jest szlifowany na kilka sposobów, dzięki czemu przyjmuje rozmaite kształty, choć z reguły nabywcy decydują się na szlif brylantowy. Tego typu ozdoby prezentują się zjawiskowo, dlatego są tak chętnie zamawiane. Nie matowieją, nie zmieniają swojego koloru pod wpływem słońca i mogą mieć kontakt z wilgocią.  Odpowiednio dobrany szlif wpływa na połysk kamienia oraz jego ogólny wygląd. Innym rozwiązaniem wartym uwagi jest biżuteria z cyrkoniami oraz szmaragdami.

To kamienie szlachetne wykorzystywane w branży jubilerskiej nie od dziś, które występują w kilku odcieniach. Są one do nabycia na stronie aclari.pl. Znajdują się na niej najmodniejsze pierścionki zaręczynowe o różnych rozmiarach. Umieszcza się je w eleganckich pudełeczkach, dzięki czemu docierają do odbiorców w stanie idealnym. Firma, która prowadzi tę witrynę, nieustannie poszerza asortyment o coraz to ciekawsze propozycje. Oferuje między innymi pierścionki z szafirami w niebieskim odcieniu, onyksem oraz pozostałymi kamieniami, które są niepodatne na zniszczenia. W sklepie tym znajdą coś dla siebie również osoby rozglądające się za obrączkami, kolczykami oraz zawieszkami do bransoletek.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu