MENU
NIP 762-171-55-84
Nazwa Firmy: EMAJ-PARTNER Ewa Janiczak
WWW: https://www.emaj-partner.pl/
Adres Przasnyska 6a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01--75
Telefon +48 502 820 089

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Prawie żaden zakład produkcyjny nie jest w stanie działać samodzielnie. Przeważająca większość firm wymaga ścisłej współpracy z innymi przedsiębiorstwami. Na przykład zakłady produkujące maszyny i urządzenia często potrzebują rozmaitych. identycznych wielkością detali ze stali czy aluminium. Dlatego potrzebują solidnych partnerów, którzy będą dostarczać wysokiej jakości elementy wykonane z wyjątkową dokładnością o najmniejszy drobiazg. Takim rzetelnym partnerem jest firma ze strony emaj-partner.pl działająca od dawna w branży i mająca spore doświadczenie w tego typu sługach.

Przedsiębiorstwo to współpracuje z każdym klientem. Chętnie wykonuje pojedyncze sztuki dla osób prywatnych i długie serie elementów z różnych gatunków stali i aluminium dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Ma ono swoją siedzibę w Warszawie, ale wycinanie laserowe zamówionych elementów ze stali, aluminium czy stopów metali oferuje zleceniodawcom z całej Polski. Ten rodzaj obróbki stosowany jest szczególnie w tych zamówieniach, w których wymagana jest wysoka precyzja i dokładność cięcia bez względu na kształt, materiał czy grubość blachy. Firma jest w stanie wykonać każde zlecenie ponieważ dysponuje kilkoma laserami radzącymi sobie ze stalą czarną, nierdzewną aluminium i blachami ocynkowanymi o różnej grubości. Wykorzystanie laserów do wycinania dowolnych elementów ma mnóstwo korzyści takich na przykład jak wysoka powtarzalność, oszczędności materiału, a także szybkości wykonania zadania. Pozwalają one na znaczne obniżenie kosztów takich usług.

Firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, starając się zoptymalizować procesy produkcji w taki sposób, aby klientowi opłacało się u niej składać zamówienia. Każda dokumentacja jest dokładnie analizowana, aby żaden szczegół nie umknął uwadze. Poza cięciem blach laserem może też zaoferować:

  • cięcie laserem rozmaitych profili,
  • cięcie elementów stalowych wodą i plazmą,
  • gięcie blach na prasie krawędziowej,
  • spawanie stali nierdzewnej, węglowej i aluminium,
  • toczenie i frezowanie,
  • gwintowanie

i mnóstwo innych prac związanych z obróbką metali, w tym również malowanie proszkowe w nowoczesnej lakierni.

Data dodania: 25-08-2021
Autor: Sandra Kaczmarek
Źródło:
https://www.emaj-partner.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu