MENU
NIP
Nazwa Firmy: Euroschola.eu
WWW: https://euroschola.eu/
Adres 1 Maja 9
Miejscowość Biestrzynnik
Kod pocztowy 46-043
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wsparcie dla szkół i przedszkoli w zakresie doposażania placówek w odpowiedni do potrzeb sprzęt informatyczny to w większości miejscowości domena władz gminnych, powiatowych lub miejskich. Z uwagi na dużą ilość jednostek opiekuńczo - wychowawczych i edukacyjnych w danym rejonie spełnianie powyższego obowiązku jest zwykle dość utrudnione. Wyposażenie chociażby jednej sali komputerowej w komputery, stanowiska do pracy, oprzyrządowanie oraz niezbędne oprogramowanie, a także zapewnienie bezpiecznego i szybkiego łącza internetowego to koszt, który poważnie obciąża roczny budżet lokalnych władz, szczególnie w niewielkich miejscowościach. 

Działające nadal Zespoły Ekonomiczno - Administracyjne Szkół często otrzymują od organu wykonawczego zadanie polegające na znalezieniu rozwiązania, które pomoże zapewnić dzieciom dostęp do komputerów. Popularną formą wsparcia, z którego często korzystają jednostki samorządowe, są różnego rodzaju programy, gdzie można uzyskać pomoc finansową na zakup określonego sprzętu lub też nabyć go na bardzo preferencyjnych zasadach. Jedną z takich opcji jest program opisany na stronie internetowej euroschola.eu. 

Pod podanym linkiem wyszczególniono informacje przydatne dla jednostek, które chciałyby się zakupić komputery z VAT 0%. Można tam znaleźć podstawę prawną, według której placówki oświatowe mogą ubiegać się o takie obniżenie kosztów, jakie organizacje mogą, według prawa, również składać wniosek o możliwość nabycia sprzętu informatycznego bez VAT oraz jakie kroki należy podjąć, by złożyć potrzebne dokumenty.

Realizator programu, aby wspomóc klienta, oferuje pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie opracowywania oraz przedstawiania wniosku. Dzięki temu łatwo uniknąć różnego rodzaju błędów, które mogą skutkować nieprzyznaniem oczekiwanego świadczenia. Całość pracy przy przygotowywaniu dokumentów oraz przy wyborze sprzętu odbywa się online. Taka forma kontaktu jest uznawana za oszczędzającą czas i jest bardzo doceniana przez osoby oddelegowane do przeprowadzenia działań niezbędnych do otrzymania wsparcia. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu