MENU
NIP 891-13-86-617
Nazwa Firmy: Autokasacja U Jacka
WWW: https://auta-skup.com/
Adres Marii Danilewicz-Zielińskiej 6
Miejscowość Aleksandrów Kujawski
Kod pocztowy 87-700
Telefon 660 185 232

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wszystkie osoby zainteresowane sprzedażą starego lub powypadkowego auta mogą skorzystać z usług rekomendowanej firmy motoryzacyjnej z województwa kujawsko-pomorskiego. Oferuje ona w pełni legalne złomowanie pojazdów. Klienci mogą liczyć na szybką i atrakcyjną cenowo sprzedaż zniszczonego, nieużywanego pojazdu bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić pod podany na stronie auta-skup.com numer lub wysłać e-mail w celu omówienia szczegółów transakcji. Laweta podjedzie pod wskazany adres i odbierze każde cztery kółka. Usługa jest darmowa. Ceny za skupowane pojazdy są konkurencyjne i za każdym razem ustalane indywidualnie.

Auto szrot w Inowrocławiu obsługuje zarówno klientów z miasta, jak i jego okolic. Po dokonaniu transakcji pracownicy firmy wydają komplet dokumentów, które są niezbędne do wyrejestrowaniem pojazdu ze stosownego urzędu komunikacji. Skup ma wszystkie pozwolenia i uprawnienia, upoważniające do przeprowadzenia złomowania w zgodzie z ochroną środowiska. Części przeznaczone do utylizacji są poddawane recyklingowi. Te nadające się do dalszego użytku zaś, zostają naprawione, wyczyszczone i skierowane do sprzedaży. Można więc kupić oryginalne części zamienne do markowych aut w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sprzedając stary pojazd, klient pozbywa się swoich czterech kółek, które zajmują mu miejsce w garażu. Dostaje za to gotówkę od ręki i może przeznaczyć ją na przykład na kupno używanego samochodu, który znajdzie w bogatej ofercie rekomendowanego przedsiębiorstwa.

Firma prowadzi złomowanie:

  • aut osobowych i dostawczych,
  • autobusów i minibusów,
  • pojazdów zniszczonych oraz niewyrejestrowanych, a także tych, które nie zostały dopuszczone do dalszej eksploatacji.

Samochody mniej uszkodzone są naprawiane, poddawane przeglądowi technicznemu i sprzedawane w komisie.

To jednak niejedyne usługi, na jakie mogą liczyć klienci. Oferta obejmuje również kontrolę pojazdów, wulkanizację opon czy też mechanikę pojazdową. W firmowym warsztacie serwisuje się auta i klimatyzację – napełniania, odgrzybia i sprawdza szczelność.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu