MENU
NIP
Nazwa Firmy: Baltic- Trade Paliwa
WWW: https://baltictrade.com.pl
Adres Gdyńska 38
Miejscowość Tuchom
Kod pocztowy 80-209
Telefon 587430091

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przedsiębiorstwo Baltic-Trade zajmuje się dystrybucją paliwa. Oferuje benzynę, olej napędowy i opałowy innym podmiotom w cenach hurtowych. Prowadzi swoje własne stacje benzynowe na terenie Trójmiasta, głównie w Gdyni i Gdańsku. Można na nich zakupić również akcesoria i płyny niezbędne dla kierowców. Wśród nich znajdują się gąbki do czyszczenia samochodu, kanistry, linki holownicze i wiele innych. Każdy punkt ma również niezwykle bogatą ofertę gastronomiczną. Stacje są dostosowane do kierowców zawodowych, jako że zajmują się obsługą ciągników siodłowych z naczepami, a także samochodów dostawczych. Mogą oni liczyć na ustalenie indywidualnych, atrakcyjnych stawek cenowych. Punkty działają całodobowo.

Przedsiębiorstwo oferuje dostawę paliwa bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta. Transport jest realizowany przy wykorzystaniu profesjonalnych cystern, których pojemność wynosi ponad 31 tysięcy litrów. Sprzedawca dysponuje również mniejszymi pojazdami, które są w stanie dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Hurtowa cena oleju opałowego zależy od wielu czynników, wśród których znajdują się między innymi podatki, opłaty państwowe, kurs dolara oraz ogólne warunki na miejscowym rynku. Warto udać się na stronę internetową, jako że cena każdego dostępnego paliwa jest tam aktualizowana na bieżąco.

Przedsiębiorstwo stawia przede wszystkim na profesjonalną kadrę pracowniczą, dlatego zatrudnia osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży paliwa. Charakteryzują się one odpowiednim podejściem do klienta. Firma prowadzi swój własny dział księgowości, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć wszystkie transakcje w sposób zgodny z oczekiwaniami kupującego. Daje ona również swoim klientom możliwość uiszczenia należności z odroczonym terminem spłaty, bez względu na to, czy płatność dokonywana jest gotówką, czy za pomocą przelewu. Każdy kupujący może liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony pracowników, a także indywidualne rabaty, jeśli zakup jest dokonywany w ilościach hurtowych.

Data dodania: 15-08-2021
Autor: Julita Rutkowska
Źródło:
https://baltictrade.com.pl/hurt.php

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu