MENU
NIP 5951478011
Nazwa Firmy: Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o.
WWW: https://pascalprefabrykaty.pl
Adres Bolesława Chrobrego 20b
Miejscowość Międzychód
Kod pocztowy 64-400
Telefon 957488600

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przedsiębiorstwo Pascal Prefabrykaty kieruje ofertę do przedstawicieli branży budowlanej zwracających uwagę nie tylko na ceny, ale i jakość nabywanych produktów. Na jego katalog składają się solidne stopy fundamentowe zaliczane do grupy fundamentów bezpośrednich stawianych bezpośrednio pod słupami. Należy mieć świadomość, że właściwe wykonanie fundamentów przekłada się na bezpieczeństwo osób przebywających w danym obiekcie oraz ich wygodę. Warto nabywać je od zaufanych producentów, ponieważ ewentualne błędy powstałe w trakcie wznoszenia obiektu bywają trudne do wykrycia i późniejszej naprawy.

Do najpopularniejszych zalicza się stopy murowane znajdujące zastosowanie w przypadku budynków mających maksymalnie 3 lub 4 kondygnacje. Umieszcza się je powyżej poziomu wody gruntowej oraz na nośnych podłożach. Bez trudu przenoszą one obciążenia w sposób mimośrodowy lub osiowy i mają kwadratową bądź prostokątną podstawę. Produkty te należą do tak zwanych fundamentów bezpośrednich i z łatwością rozkładają siły kolumn i słupów na grunty. Niektórzy wykorzystują je także podczas stawiania kominów i niewielkich ścianek.

Proponowane w tej firmie stopy fundamentowe są łączone ze słupami za pomocą specjalnych wtyków przyjmujących formę sztywnych prętów lub gwintowanych łączników. Niektórzy decydują się także na modele kielichowe zalewane zaprawą montażową. Przedsiębiorstwo oferuje artykuły dopasowane do potrzeb najróżniejszych projektów, które występują w wielu wielkościach. Część z nich może być wyposażana w dodatkowe akcesoria umożliwiające łączenie ze ścianami podwalinowymi. Zazwyczaj są to szyny kotwiące oraz kotwy z gwintami.

Na rynku występują stopy o kształcie:

  • schodkowym,
  • ściętych ostrosłupów,
  • prostopadłościanów.

Osadza się je w specjalnych gniazdach, w których należy zachować odpowiednio dużą przestrzeń wynoszącą mniej więcej 8 centymetrów. Ich głębokość powinna być większa niż długość większego boku stopy. Produkty te występują w wersji prefabrykowanej lub tworzonej na indywidualne zamówienie klientów.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu