MENU
NIP 777-26-49-135
Nazwa Firmy: HelioSun
WWW: https://www.heliosun.pl/
Adres Orła Białego 44
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-251
Telefon +48 616 103 047

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Moskitiera to cienka i jednocześnie solidna siatka z niewielkimi oczkami, którą przytwierdza się do okien i drzwi lub montuje nad łóżkami w formie praktycznych baldachimów. Produkty tego typu pozwalają uchronić wnętrza domów i mieszkań przed przedostawaniem się do nich owadów, które bywają nie tylko uciążliwe, ale i niebezpieczne. Ze względu na biały kolor są niemalże niewidoczne i pasują do każdego pomieszczenia. Ich sprzedażą zajmują się pracownicy internetowego sklepu Heliosun. W jego asortymencie znajduje się wytrzymała moskitiera ramkowa zamawiana przez mieszkańców Poznania.

Najprościej mówiąc, jest to siatka zamocowana na lekkiej ramce, którą należy zamontować po zewnętrznej stronie okna z wykorzystaniem specjalnych zaciskowych uchwytów dołączanych do zestawu. W tym przypadku nie jest konieczne stosowanie żadnych dodatkowych narzędzi ingerujących w ramę okienną. Proponowane siatki wykazują odporność na działanie czynników  atmosferycznych i można je zdejmować w dowolnym momencie. Odznaczają się one estetycznym i minimalistycznym wyglądem, co sprawia, że są niemalże niewidoczne.

Klienci nabywają moskitiery w tym sklepie ze względu na ich estetykę oraz niepodatność na przedzieranie, odklejanie lub odkształcanie z biegiem czasu. Przydają się one również alergikom, ponieważ zmniejszają ilość pyłków przedostających się do wnętrz. Ramki, w jakich są sprzedawane takie siatki, są malowane proszkowo, a na ich powierzchni nie pojawia się korozja, dzięki czemu wyglądają jak nowe przez długi czas. Moskitiery przydają się szczególnie wśród rodzin posiadających zwierzęta domowe lub małe dzieci.

Modele ramkowe to najprostsze produkty tego typu znajdujące się na rynku, które są wykorzystywane w przypadku okien PCV, drewnianych oraz aluminiowych. Ich największą zaletą jest niewysoka cena, co sprawia, że na ich zakup może pozwolić sobie niemalże każdy. Moskitiery bez przeszkód zastępują chemiczne środki odstraszające owady, które co jakiś czas trzeba wymieniać. Nie są uciążliwe dla lokatorów, ponieważ nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów.

Data dodania: 23-07-2021
Autor: Aleks Jaworski
Źródło:
https://www.heliosun.pl/moskitiery/moskitiery-okienne/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu