MENU
NIP
Nazwa Firmy: Podłogi Premium
WWW: https://podlogi-premium.pl
Adres Wielka 18
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-774
Telefon 601057440

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Podłogi z prawdziwego drewna cieszą się ogromną popularnością nie od dziś. To wytrzymałe, solidne i estetyczne produkty wpasowujące się niemalże we wszystkie trendy aranżacyjne. Wysokiej jakości deski rzadko się niszczą, a gdy już do tego dojdzie, wówczas wystarczy poddać je procesowi cyklinowania, dzięki któremu można pozbyć się wgnieceń, zarysowań czy przebarwień. Istnieje kilka powodów, dla których warto zdecydować się na takie podłogi, a jednym z nich jest fakt, że nadają pomieszczeniom specyficznego klimatu. Zaufana firma zajmująca się ich sprzedażą udostępnia ofertę na stronie podlogi-premium.pl.

Proponuje ona podłogę loftową oraz wpasowującą się w pomieszczenia urządzone w innych stylach. Deski dostępne w asortymencie są ciepłe w dotyku i sprawdzają się w obiektach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe. Coraz częściej zastępują panele i zachwycają widocznym usłojeniem. Ciekawą opcją jest klasyczna podłoga w jodełkę znajdująca zastosowanie w klimatycznych kamienicach, lecz nie tylko. Idealnie komponuje się ona z mieszkaniami z wysokimi sufitami oraz mającymi duże przeszklenia.

Osoby chcące nabyć takie podłogi mają w czym wybierać. Czekają na nich deski z drewna rodzimego lub egzotycznego, które zachwycają wytrzymałością, szeroką paletą odcieni oraz przepięknymi rysunkami. Część z nich odznacza się niskim współczynnikiem chłonności wody, dlatego sprawdza się w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach narażonych na częste działanie wilgoci. Deski dostępne w tej firmie bardzo dobrze pasują do innych materiałów.

Idealnie komponują się one z betonem spotykanym w aranżacjach industrialnych oraz cegłą. Niektórzy łączą je ze szklanymi dodatkami, takimi jak stoliki, z którymi tworzą spójną całość. Drewniane podłogi produkowane są między innymi z sosny, świerku, jesionu oraz innych gatunków. Osobom, którym zależy na ponadprzeciętnej wytrzymałości, polecane są deski dębowe, uznawane za synonim solidności, elegancji i prestiżu. Utrzymują one ciepło i bez trudu tłumią dźwięki kroków, co sprawia, że mogą być kładzione w sypialniach.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu