MENU
NIP 6521137041
Nazwa Firmy: PPHU "BU-MOR"
WWW: https://ocenaryzykazawodowego.com
Adres Zagrodowa 67
Miejscowość Oświęcim
Kod pocztowy 32-600
Telefon 507 022 814

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Firma BU - MOR zajmuje się przygotowaniem kart Oceny Ryzyka Zawodowego, każdorazowo dopasowując je dla konkretnych branż i stanowisk pracy. Dlatego na przykład dostępna jest karta ryzyka zawodowego dla pracowników biurowych, a więc dla pracowników administracji. Można ją zamówić online, co jest bardzo wygodne i właściciele wielu firm chętnie korzystają z tego rozwiązania. 

Dokumenty opracowane przez ekspertów są poprawne pod względem merytorycznym oraz zgodne z bieżącymi przepisami prawa pracy. Wszystkie nawiązują również do zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. W pierwszej kolejności wymienione są wszystkie czynniki, jakie mogą wywoływać zagrożenie u osób pracujących w biurze. W każdym pakiecie dodatkowo znajdują się: 

  • strona tytułowa wraz ze wskazaniem normy, na jakiej bazuje dokument;
  • pierwsza strona określana jako zatwierdzenie dla karty OCR;
  • strona ostatnia z miejscem na podpis pracownika z potwierdzeniem, że zapoznał się z treścią;
  • opis stanowiska pracy;
  • rozpoznanie zagrożeń;
  • karta pomiaru ryzyka zawodowego;
  • zalecenia profilaktyczne dla pracowników biurowych. 

Dla osób zamawiających karty z tej kategorii przygotowane zostały dwie wersje dokumentu. Do wyboru są karty elektroniczne i w tradycyjnej, papierowej formie. Wersję nowoczesną otrzymuje się na adres e mailowy podany w zamówieniu. Dokumenty zaś zostają dostarczone na adres firmy. Każda karta jest przygotowana bardzo skrupulatnie, wobec czego można dowiedzieć się wszystkiego i nie obawiać, że jakieś aspekty zostały pominięte. Szczegółowe omówienie środowiska pracy pracowników biurowych, wraz ze wskazaniem na ich obowiązki jest ważne w przypadku osób, które dopiero co rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową. Podobnie jak zidentyfikowanie zagrożeń i wskazanie na środki ochronne, mające zapobiegać skutkom potencjalnych ryzyk. Firma, w jakiej zostaną wdrożone karty, będzie mogła lepiej zorganizować każdy dzień roboczy.  Karty są dostarczane bezzwłocznie, a więc szybciej można zaczynać niezbędne wdrożenia na konkretnych stanowiskach pracy. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu