MENU
NIP 1182097973
Nazwa Firmy: HANNSA PRECISION
WWW: http://www.hannsa.pl/
Adres Piwna 12
Miejscowość Konotopa
Kod pocztowy 05-850
Telefon 227220509

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Z uwagi na coraz bardziej specjalistyczne wymagania klienta dotyczące zleceń obróbki metalu czy stali, przedsiębiorcy, którzy realizują tego typu usługi w swoich warsztatach i halach, muszą starać się sprostać oczekiwaniom. W tym celu konieczne są jednak odpowiednie inwestycje. 

Zakup sprzętu do obrabiania surowca o wysokim stopniu twardości jest sporą inwestycją, którą warto dobrze przemyśleć. Priorytetowe są tutaj trzy kwestie. Pierwsza, to zakres pracy, jakie nowe urządzenie ma wykonywać. Należy upewnić się, że dostawca jest w stanie spersonalizować zamówienie i dostarczyć produkt o oczekiwanych przez zamawiającego parametrach technicznych. Drugą są gabaryty nowo zakupionego sprzętu. Tokarka, frezarka czy obrabiarka to konstrukcje, które wymagają sporej przestrzeni na ich ustawienie, odpowiednie przyłączenie do źródła prądu oraz codzienne bezproblemowe użytkowanie, dlatego nie każdy model będzie odpowiedni, jeśli właściciel przedsiębiorstwa dysponuje ograniczoną powierzchnią w swoim lokalu. Trzecią kwestią jest cena urządzenia. Nie warto zadłużać się na sprzęt, który wykonuje tylko jeden rodzaj czynności. Bardziej opłacalną inwestycją jest zakup produktu wielofunkcyjnego, który pozwoli prowadzić dzienny przerób co najmniej na dotychczasowym poziomie, a jednocześnie umożliwi świadczenie innego rodzaju usług.

Dostawcą, który zajmuje się na polskim rynku dystrybucją uniwersalnych centrów obróbczych, jest firma, która ogłasza się na stronie internetowej hannsa.pl. Z jej świadczeń skorzystało do tej pory wielu klientów, zadowolonych z dokonanej transakcji, którzy chętnie polecają wspomnianego realizatora swoim znajomym z branży. 

Firma dystrybuuje kilka rodzajów konstrukcji. W jej ofercie można znaleźć między innymi pionowe, 5 - osiowe oraz poziome centrum obróbcze. Z ich dokładną specyfikacją technologiczną można zapoznać się na podanej wcześniej stronie internetowej. Poleca się także umówienie na spotkanie z firmowym doradcą, który chętnie przedstawi personalną ofertę dla klienta i odpowie na wszystkie jego pytania.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu