MENU
NIP
Nazwa Firmy: Dawid Pikuła Cartrans
WWW: http://slask-laweta.pl/
Adres Tworzeń 170
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Kod pocztowy 41-303
Telefon 500051068

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W ofercie przedsiębiorstwa działającego na stronie internetowej slask-laweta.pl znajdują się usługi związane z pomocą drogową. Jest ona oferowana przede wszystkim na terenie województwa śląskiego. Usługa jest skierowana do wszystkich osób, którym potrzebna jest natychmiastowa i niezawodna pomoc drogowa w Chorzowie.

Firma działa również na terenie innych miast, w tym Jaworzna, Czeladzi, Bytomia, Olkusza, Rudy Śląskiej oraz Siewierza. Do wykonania każdego zlecenia korzysta z profesjonalnej, sprawdzonej froty. Dzięki wykorzystaniu lawet od znanych i cenionych producentów jest ona w stanie zapewnić klientom szybkie dostarczenie uszkodzonego pojazdu prosto pod wskazany adres. Jednocześnie odbiorcy nie muszą się martwić o to, że ich auto zostanie narażone na dodatkowe uszkodzenia. Firma działa całodobowo przez wszystkie dni w tygodniu. Zapewnia jak najszybszy dojazd na miejsce zdarzenia, a także pomoc w prowadzeniu negocjacji z ubezpieczycielem. Klienci mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, które zaczynają się już od złotówki za jeden przejechany kilometr. Podmiot współpracuje także na bieżąco z innymi przedsiębiorstwami, które zajmują się wypożyczaniem pojazdów zastępczych dla osób poszkodowanych w wypadkach. Koszt takiej usługi jest w całości pokrywany  z ubezpieczenia OC sprawcy.

Firma przewozowa zajmuje się także transportowaniem innych pojazdów niż samochody osobowe, w tym maszyn rolniczych, sprzętu wykorzystywanego w miejscach budowy, a także drewna. W jej ofercie znajdują się również takie usługi jak wymiana kół, żarówek, dostarczanie paliwa, a także wykonywanie nieskomplikowanych napraw samochodowych. Inną działalnością tego przedsiębiorstwa jest skupowanie pojazdów. Szczegóły na temat oferty znajdują się pod wskazanym wcześniej adresem, na który warto udać się już teraz, aby pozyskać dane kontaktowe do niezawodnej pomocy drogowej. Każde zlecenie jest wyceniane w indywidualny sposób, dlatego można być pewnym co do tego, że oferowana cena jest adekwatna do zakresu usługi.

Data dodania: 26-05-2021
Autor: Katarzyna Woźniak
Źródło:
http://slask-laweta.pl/pomoc-drogowa-chorzow/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu