MENU
NIP 8842780876
Nazwa Firmy: PROQRES POLAND Sp. z o.o.
WWW: https://www.proqres.eu/
Adres Aleja T. Kościuszki 23/25/5A
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90-418
Telefon 535 880 241

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dla wielu pracodawców zatrudnienie pracowników z Ukrainy jest nieraz łatwiej dostępne i bardziej opłacalne, niż zaproponowanie pracy Polakom. Dzieje się tak z kilku powodów. Po pierwsze, lokalni mieszkańcy nie zawsze są zainteresowani podjęciem pracy fizycznej na przykład na produkcji, preferując, o ile jest to możliwe, zajęcie biurowe lub inne, oparte na wykorzystywaniu zdolności umysłowych, a nie siły mięśni. Po drugie, coraz więcej Ukraińców przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu pracy. Warto wspomnieć, że jest to obecnie największa zarejestrowana w kraju nad Wisłą mniejszość narodowa, a oficjalnie dane nie obejmują i tak wszystkich osób, które przybyły zza wschodniej granicy. Z uwagi na raczej dość niskie kwalifikacje zawodowe, wśród Ukraińców największym zainteresowaniem cieszą się zawody, gdzie wykonuje się proste, powtarzalne czynności. 

Powyższą zależność dostrzegła firma ProQres Polska sp. z o.o. sp. k. Obecnie zachęca do zapoznania się z jej ofertą zarówno pracodawców poszukujących pracowników stałych oraz sezonowych, jak i osób z Ukrainy, które chcą podjąć w Polsce legalne, dające odpowiednie profity socjalne, zatrudnienie. Przedstawiona na stronie internetowej wspomnianego realizatora propozycja jest atrakcyjna dla każdej ze stron. Zalety skorzystania z niej zarówno dla zatrudniającego, jak i zatrudnianego można poznać osobiście, odwiedzając biuro firmy, lub telefonicznie. 

Świadczony w ten sposób outsourcing pracowników z Ukrainy jest także doskonałym sposobem na uzupełnienie kadry w sezonie urlopowym lub w sytuacji, gdy przedsiębiorstwo otrzyma zlecenie angażujące wszystkie siły przerobowe oraz generujące zapotrzebowanie na dodatkowe wsparcie personalne. Umowę w tym celu można zawrzeć praktycznie z dnia na dzień, co jest bardzo dobrą opcją zarówno dla pracodawców, jak i osób, które będą świadczyć dla nich pracę. Zakres obowiązków zazwyczaj nie jest szeroki i wymaga bardzo krótkiego okresu wdrożeniowego, co pozwala zachować ciągłość produkcji, bez zbędnych przestojów i związanych z nimi strat.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu