MENU
NIP 9660863545
Nazwa Firmy: Wopak
WWW: https://www.wopak.eu/
Adres św. Rocha 15
Miejscowość Zabłudów
Kod pocztowy 16-060
Telefon 660218091

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Instytucja torebki foliowej znana jest od wielu lat. To wygodna i praktyczna w użytkowaniu forma, by zmieścić w niej zakupy, podręczny bagaż lub inne rzeczy. Większość osób nie wyobraża sobie wypadu do supermarketu bez takiego szeleszczącego wsparcia. 

Torba z folii zaczęła tracić nieco na popularności, gdy zaczęły pojawiać się informacje o jej szkodliwym wpływie na środowisko. Plastik, z którego powstaje taka standardowa reklamówka, generuje poważne obciążenie dla przyrody podczas procesu rozkładania się, a sam proces może trwać nawet tysiąc lat. Zważywszy na bardzo wysoki stopień użytkowania plastikowych torebek, istniało ryzyko, że ich ilość okazałaby się naprawdę poważnym problemem ekologicznym.

Firma WOPAK, dbając o satysfakcję klienta, a jednocześnie o środowisko naturalne, wypuszcza od lat produkty wytwarzane z plastiku, który:

  •  można bez problemu poddawać recyklingowi,
  •  jest biodegradowalny,
  •  jest oxy-degradowalny.

Jednocześnie jest to surowiec gwarantujący wygodę użytkowania. Wspomniany producent dostarcza asortyment wysokiej jakości, z mocnym zgrzewem oraz pojemny. Bez wysiłku można zapakować do niego wszystkie niezbędne artykuły spożywcze, środki czystości czy innego rodzaju produkty podczas zakupów.

Dostawca zadbał także, by jego oferta spełniała potrzeby zamawiającego także w innych aspektach. Jednym z nich jest możliwość dodatkowej reklamy poprzez udostępnianie reklamówek z logo klienta lub wybraną przez niego grafiką. Takie opakowania foliowe z nadrukiem to świetna i dobrze przemyślana strategia, która może być dowolnie modyfikowana i to niskim kosztem. Łatwo dopasować ją chociażby do okresów świątecznych czy też wykorzystać taką formę do przygotowania indywidualnej promocji.

Dostawca zachęca do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na jego stronie internetowej. Zaprasza klienta do przedstawienia jego indywidualnej wizji, na podstawie której przygotowywana będzie indywidualna wycena. Zamawiający usługę będzie z pewnością miło zaskoczony atrakcyjnymi kosztami, jakie zostaną naliczone za realizację takiego personalnego projektu.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu