MENU
NIP 113-03-07-217
Nazwa Firmy: HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK
WWW: https://hubuform.pl/
Adres Pelikanów 31/33
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-843
Telefon 721-240-257

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zakup psich ubranek to nie tylko zachcianka właścicieli, ale niekiedy konieczność. Niektóre psy, zwłaszcza te mające krótką sierść, źle znoszą niskie temperatury i marzną, co może prowadzić do chorób. Dziś wybór takich akcesoriów jest naprawdę imponujący. Są one dedykowane zarówno czworonogom małym, jak i dużym nieposiadającym podszerstka. Pozwalają poczuć się komfortowo jesienią oraz zimą i chronią przed wychładzaniem się organizmu w razie ujemnych temperatur. Produkty te są do nabycia w sklepie Hubuform. Firma ta oferuje płaszcz przeciwdeszczowy dla psa w kilku rozmiarach.

Na jej katalog produktowy składają się ubranka gładkie lub wzorzyste. Część z nich ma odblaskowe elementy przydające się w trakcie wieczornych spacerów. Akcesoria te wyróżniają się pięknymi i intensywnymi kolorami, które nie blakną nawet po wielu praniach. Zainteresowaniem cieszą się modele dwustronne oraz przeciwdeszczowe, które nie wchłaniają wody, co przekłada się na wygodę pupili. Niektórzy zamawiają również płaszcz przeciwdeszczowy z niewielkim kapturem oraz praktycznymi ściągaczami.

Zazwyczaj kaptury są na rzepy, dlatego ich przyczepianie oraz odczepianie w dowolnym momencie nie sprawia problemów. Rozwiązanie to zmniejsza ryzyko zsuwania się ich podczas biegania czy wykonywania innych aktywności. Na rynku dostępne są także specjalne derki z dodatkowymi pasami pod spodem. Wszystkie ubrania czekające na klientów wykazują odporność na zniszczenia, przez co są użytkowane przez długi czas. Doskonale trzymają się ciała, nie uciskają i nie powodują innego dyskomfortu.

Alternatywą dla płaszczów przeciwdeszczowych są kubraczki lub kamizelki. Zazwyczaj zamawiają je właściciele grzywaczy chińskich oraz psów ras małych. Wszystkie produkty dostępne w tym przedsiębiorstwie zostały starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu klienci mają pewność nabycia ubranek z najwyższej półki. Tworzy się je z wodoodpornych tkanin, które nie chłoną brudu oraz z przewiewnych siateczek dopasowujących się do kształtu ciała zwierzęcia. Ubranka mają także miejsce do przyczepienia zawieszki z wygrawerowanym adresem.

Data dodania: 15-04-2021
Autor: Klara Wróblewska
Źródło:
https://hubuform.pl/kurteczki-dla-psa

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu