MENU
NIP 811 118 67 10
Nazwa Firmy: Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska
WWW: https://ogrodprzemian.pl
Adres Granitowa 1
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-681
Telefon 603 581 851

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Coaching jest metodą rozwoju polegającą na ścisłej współpracy trenera z klientem. Podczas spotkań pracują nad tym, by osiągnął on zamierzone cele związane z rozwojem osobistym bądź zawodowym. Celem takiego rozwiązania jest poprawa pewności siebie, podniesienie kompetencji oraz wskazanie najlepszej drogi. Pomaga ono odkryć potencjał drzemiący w każdym człowieku oraz wskazać mocne i słabe strony charakteru. Doświadczeni coache są nieocenionym wsparciem przynoszącym liczne korzyści.

Jednym z nich jest Małgorzata Trzaskowska kierująca ofertę do kobiet w różnym wieku, które chciałyby popracować nad sobą i zmienić swoje życie. Specjalistka ta ma wieloletnie doświadczenie zawodowe i obszerne portfolio, a na dodatek stale poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach. Zalet współpracy z coachem jest całe mnóstwo. Przede wszystkim spotkania mają pozytywny wpływ na większą skuteczność podejmowanych decyzji, a na dodatek dają możliwość lepszego poznania siebie oraz uświadomienia, co w życiu jest najważniejsze.

Co warte podkreślenia, specjalistka nie ocenia klientów i nigdy ich nie krytykuje. Jest to empatyczna osoba godna zaufania i mająca głowę pełną pomysłów. Wskazuje, gdzie należy szukać rozwiązań problemów oraz uczy, w jaki sposób radzić sobie z ewentualnymi niepowodzeniami. Jej usługi polecane są kobietom wycofanym i niepewnym, które z różnych względów boją się zawalczyć o lepsze życie i spełniać marzenia. Na zainteresowane czeka coaching indywidualny odbywający się w Warszawie.

Na co dzień specjalistka wykorzystuje sprawdzone metody i pomaga poradzić sobie z ograniczeniami. Przekazuje klientkom określone wartości oraz przekonania zmieniające myślenie w pewnych kwestiach. Zaletą zajęć indywidualnych, jakie proponuje, jest fakt, że skupia się wyłącznie na jednej osobie, co zwiększa skuteczność takich spotkań. Ich częstotliwość ustalana jest na samym początku, jednak z reguły mają one miejsce raz w tygodniu. Są polecane wszystkim kobietom niezależnie od wieku, zainteresowań, doświadczenia zawodowego czy wykształcenia.

Data dodania: 01-04-2021
Autor: Sandra Kaczmarek
Źródło:
https://ogrodprzemian.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu