MENU
NIP 534 24 95 094
Nazwa Firmy: MBA Sport Sp. z o.o.
WWW: https://mbasport.pl/
Adres Kwitnąca 10
Miejscowość Nadarzyn
Kod pocztowy 05-830
Telefon Nadarzyn

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zabawy dowolne na świeżym powietrzu to jeden z elementów planu dnia, który przewija się w praktycznie każdej placówce oświatowej, proponującej zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla kilkulatków. Zazwyczaj jest czas przedpołudniowy, przed drzemką dla dzieci młodszych oraz głównym posiłkiem. 

Choć często wyjście na zewnątrz zabiera sporo czasu, gdyż maluchy trzeba dobrze do tego przygotować, dbając o ich odpowiedni ubiór, poprawne założenie butów, czapek, rękawiczek w chłodne miesiące, to jest to za każdym razem wielka atrakcja. Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju aktywności, gdzie nie są zachęcane do powtarzania utartych schematów. Zajęcia dowolne na świeżym powietrzu, kiedy mogą robić to, co chcą, to ulubiona forma spędzania czasu każdego malucha.

Idealnym miejscem, które może zapewnić możliwość takich swobodnych gier i rozrywek, jest plac zabaw. Zazwyczaj jest to przestrzeń wyposażona w kolorowe huśtawki, trampoliny, zjeżdżalnie, małpie gaje czy inne atrakcje, gdzie maluch może się spinać, skakać i być szczęśliwym. 

Choć nierzadko wyposażenie takiego placu jest sporą inwestycją, gdyż musi ono pochodzić od certyfikowanego dostawcy, który poświadczy, że nabyte elementy spełniają obowiązkowe standardy bezpieczeństwa, to nadal jest to jeden z podstawowych zakupów, które czynią dyrektorzy placówek opiekuńczo-wychowawczych obejmując stery w nowo wybudowanym przedszkolu czy żłobku. Aby dodatkowo zapewnić bezpieczeństwo przyszłym małym użytkownikom, często stosuje się nawierzchnie syntetyczne na place zabaw. Takie rozwiązanie pomoże zapobiec wielu nieprzewidzianym wypadkom wśród dzieci. 

Jest to również opcja szybka w montażu i odporna na warunki atmosferyczne, co jest bardzo istotną kwestią dla administratorów placu. Odpowiednia estetyka to przecież czynnik znacznie uatrakcyjniający zabawę dziecka. Dobrze wyglądająca nawierzchnia nie wymaga także szybkiej wymiany i związanych z tym kosztów.

O korzyściach zastosowania nawierzchni syntetycznych można przeczytać na stronie internetowej mbasport.pl. Tam też można zamówić takie rozwiązanie.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu