MENU
NIP 9482610031
Nazwa Firmy: R-Stone Sp. z o.o.
WWW: https://kamiennedywany.pl/
Adres Bardzice 11C
Miejscowość Bardzice
Kod pocztowy 26-624
Telefon 535 354 400

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wśród najmodniejszych trendów ostatnich lat króluje kamienny dywan. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią niecodzienne, ekstrawaganckie rozwiązania konstrukcyjne. Firma R-Stone zajmuje się sprzedażą potrzebnych materiałów wykończeniowych oraz montażem tego typu podłogi.

Nawierzchnia sprawdzi się na tarasie, balkonie, schodach, chodniku czy podjeździe. Można ją również spotkać jako element wykończeniowy salonów utrzymanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Podłoga prezentuje się elegancko w restauracjach, hotelach czy budynkach handlowo-usługowych.

Kamienny dywan to nic innego, jak kruszywo zatopione w żywicy epoksydowej. Wśród najczęściej wykorzystywanych materiałów znajduje się marmur lub kamienie rzeczne. Wybór konkretnego kruszywa zależy od preferencji klienta. Należy podkreślić, że podłoga wykonana taką metodą jest nie tylko piękna i oryginalna, ale przede wszystkim trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne czy chemiczne, zmienną temperaturę. Ponadto wytrzymuje upadek nawet wyjątkowo ciężkich przedmiotów. Tłuszcze, oleje czy smary również nie stanowią problemu. Dodatkowo powierzchnia jest antypoślizgowa, co z pewnością stanowi ważną informację dla rodzin z małymi dziećmi. Nawierzchnia nie wymaga żadnych specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych czy dedykowanych środków czyszczących.

Warto zainwestować w kamienny dywan. Cena zależy od różnych czynników, między innymi wielkości pomieszczenia, rodzaju kruszywa, typu żywicy czy ilości potrzebnych profili. Poza tym w niektórych miejscach może być wymagane przeprowadzenie dodatkowych prac przygotowawczych, np. zagruntowania powierzchni. Na stronie internetowej firmy można znaleźć prosty w obsłudze kalkulator. Oczywiście każdy konsument może skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Specjalista udzieli wszelkich niezbędnych informacji i przygotuje wstępną wycenę.

Wybór tej firmy to gwarancja usług na najwyższym poziomie, indywidualnego podejście oraz terminowej realizacji zlecenia. Z pewnością wszyscy klienci będą zadowoleni.

Data dodania: 02-04-2021
Autor: Klara Wróblewska
Źródło:
https://kamiennedywany.pl/cennik-kamienne-dywany/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu