MENU
NIP 6572774757
Nazwa Firmy: Airfresh Artur Piotrowki
WWW: http://airfresh.pl/
Adres Zbożowa 21
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25-416
Telefon 41 373 23 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wiele osób - nawet tych niezwiązanych z marketingiem - doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna dla sprzedaży jest reklama. W dalszym ciągu bardzo popularne są gadżety reklamowe, tak chętnie rozdawane na targach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych. I nic dziwnego - wręczając drobny upominek z logotypem firmy, można zapaść w pamięć wielu kupującym. Zasada jest tylko jedna - gadżet musi być ładny i przydatny. W końcu ile można mieć długopisów reklamowych w domu, które tylko zagracają bezsensownie przestrzeń?

Na ciekawe rozwiązanie wpadła firma Airfresh Artur Piotrkowski. Jak sama nazwa wskazuje, przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją i sprzedażą odświeżaczy samochodowych. Klienci mogą przebierać w niezwykle bogatej ofercie zapachów i kształtów odświeżaczy. Natomiast klientów biznesowych na pewno zainteresuje fakt, że taki odświeżacz można dowolnie spersonalizować. W ten sposób można wykreować niesamowity gadżet reklamowy - zapach samochodowy z logo firmy!

Oferowane do tego celu filcowe zawieszki produkowane są w różnorodnej kolorystyce, a także w dowolnym rozmiarze. To doskonała, skuteczna, a zarazem niedroga forma promocji dla każdej firmy. Oferowane zapachy samochodowe są najwyższej jakości, a wykorzystywane olejki aromatyczne zamawiane są u firmy Givaudan - największego na świecie producenta substancji zapachowych. Tak przyjemnie pachnący gadżet sprawi, że firma na długo pozostanie w pamięci każdego klienta!

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia własnej, autorskiej kompozycji zapachowej! Czy może być coś lepszego od wręczenia swoim kontrahentom unikatowych w skali światowej odświeżaczy do samochodów? Taki prezent musi wywołać wrażenie. A co więcej, od tej chwili ten jeden wybrany zapach już na zawsze będzie kojarzył się z daną marką. To idealne rozwiązanie na ważne spotkania biznesowe, ale również świetny prezent dla pracowników. Dzięki takiemu gadżetowi można zacieśnić więź między osobą zatrudnioną a pracodawcą. Każdy człowiek lubi być doceniony i otrzymywać ciekawe prezenty. Autorski zapach samochodowy to strzał w dziesiątkę!

Data dodania: 15-08-2019
Autor: Aleks Jaworski
Źródło:
http://airfresh.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu