MENU
NIP 1251652930
Nazwa Firmy: PLEXMEDIA
WWW: https://plexmedia.pl/
Adres Lipka 94
Miejscowość Klembów
Kod pocztowy 05-205
Telefon 517 172 501

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dobra reklama jest na wagę złota praktycznie w każdej branży. Form reklamy jest bardzo dużo i tylko od wyczucia reklamodawcy zależy w jaki sposób się ona sprawdzi. Zdecydowanie najbardziej widoczne są reklamy zewnętrzne, które w bezpośredni sposób informują potencjalnych klientów o świadczonych usługach.

Jedną z najbardziej popularnych form reklamowych są różnego rodzaju kasetony. To forma reklamy zewnętrznej, która może pokazać zdecydowanie więcej niż tylko podstawowe informacje o właścicielu. Dzięki dużym możliwościom plastycznym, kasetony można w dowolny sposób przystosować do potrzeb klienta. W firmie Plexmedia, każdy klient otrzymuje usługę na najwyższym poziomie. W jej skład wchodzi nie tylko wykonanie reklamy, ale także jej projekt.

Prezentowana firma świadczy swoje usługi już od wielu lat. Dzięki temu każdy dział zyskał odpowiednie doświadczenie do tego, aby oferować produkt na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się kasetony o różnym rozmiarze. Te mniejsze wykonuje się z tworzywa plexi. Z kolei większe produkcje wykonywane są z litego poliwęglanu.

Jako jeden z nielicznych producentów na rynku Plexmedia oferuje produkty o różnym kształcie, grubości i twardości. Dlatego też trafiają one zarówno na witryny sklepowe, jak i są ozdobą większych projektów reklamowych. Reklama wizualna może być pojedynczym elementem reklamowym, ale może być także częścią dużej kampanii na przykład produktowej. 

Materiały wykorzystywane do produkcji są doskonałej jakości. Umieszczone na zewnątrz wytrzymają wiele lat. Są odporne również na zmienne warunki atmosferyczne. Litery nawet po wielu latach wyglądają doskonale i kolorem nie odbiegają od momentu produkcji. Do stworzenia reklamy zewnętrznej używane jest podświetlenie wysokiej jakości, które nie powoduje migotania i jest widoczne już z dużej odległości. Wycena poszczególnych zleceń jest zależna przede wszystkim od wielkości kasetonu oraz materiałów użytych do produkcji. Na kasetonie można umieścić dowolny napis lub grafikę reklamową. 

Data dodania: 06-07-2019
Autor: Sandra Kaczmarek
Źródło:
https://plexmedia.pl/kasetony-647

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu