MENU
NIP 5223109191
Nazwa Firmy: GAT Sp. z o. o. sp. k.
WWW: https://gat-int.com/
Adres Szczęsna 26
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-454
Telefon +48 22 578 06 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Prace na wysokości należą do jednych z najbardziej niebezpiecznych prac. Aby bezpiecznie i prawidłowo je wykonywać koniecznie trzeba posiadać odpowiednie uprawnienia. Uzyskać je można biorąc udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów. 

Jedną z nowatorskich i coraz bardziej popularnych technik pracy na wysokości jest praca w dostępie linowym. Inaczej nazywana alpinizmem przemysłowym, wykorzystywana jest przez przez następujących specjalistów: spawaczy, monterów, dekarzy, malarzy, załogi myjącej okna. Dostęp linowy pozwala uniknąć ponoszenia przez pracodawcę dodatkowych kosztów przy stawiania rusztowań. Ponadto idealnie nadaje się w sytuacji, gdy trzeba dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Taki model pracy jest ponadto efektywniejszy - pod warunkiem, że pracownik jest dobrze przeszkolony.

Niniejsze szkolenia sprawiają, że pracownik nabywa odpowiednie umiejętności i kompetencje, które są niezbędne do wykonywania prac wysokościowych. Co więcej, nabyte umiejętności minimalizują lęk przed pracą i zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalny sprzęt zapewnia również komfort i wygodę. W kursach mogą wziąć udział pracownicy nowo zatrudnieni oraz ci, którzy zmieniają stanowisko pracy, a także osoby kierujące pracownikami i sami zainteresowani pracodawcy.

Firma GAT oferuje profesjonalne szkolenia z dostępu linowego. Wykwalifikowana kadra trenerska oraz profesjonalnie wyposażone centrum szkoleniowe, pozwala na bezpieczne i kompleksowe poprowadzenie szkolenia.

Ponadto firma w swojej ofercie posiada również:

  • prace budowlane (malowanie, spawanie, czyszczenie),
  • montażowe, 
  • instalacyjne,
  • konserwacyjne

Wykonywane są one w dostępie linowym na lądzie i na morzu. Pracownicy dysponują odpowiednimi certyfikatami oraz uprawnieniami do pracy na wysokości. Co więcej, firma posiada ponad 14-letnie doświadczenie w branży z wykorzystaniem technik dostępu linowego. Prace wysokościowe wykonywane są na terenie całego kraju. Firmę charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług.

Data dodania: 07-07-2019
Autor: Julianna Baranowska
Źródło:
https://gat-int.com/dostep-linowy/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu