MENU
NIP 6782743390
Nazwa Firmy: Maro Garage Marek Cerekwicki
WWW: http://marogarage.pl/
Adres Studzienna 11A
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-764
Telefon 690-328-328

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Bezpieczna jazda to nie zawsze niska prędkość i zwiększona uwaga. To także sprawny samochód, który jest w stanie zareagować odpowiednio zarówno na warunki drogowe, jak i polecenia kierowcy. Bezwzględnie każdy pojazd powinien przechodzić regularne kontrole techniczne, a każda usterka powinna być usuwana na bieżąco.

Rynek części zamiennych jest bardzo szeroki, co pozwala właścicielom samochodów korzystać z części dopasowanych do własnych możliwości technicznych oraz finansowych. Kierowcy doskonale rozumieją powagę sytuacji, dlatego tez bardzo często sięgają po w pełni profesjonalne części, które oferują najwyższe standardy jazdy. Sprzedażą takich części zajmuje się między innymi firma Maro Garage, która od wielu lat zaopatruje indywidualnych odbiorców, warsztaty mechanicznie i firmy tuningowe w wiele elementów remontowych.

Długa lista propozycji zakupowych obejmuje między innymi różnego rodzaju tuleje zawieszania. Są wśród nich tuleje wahaczy, gumy stabilizatorów, czy też tuleje tylnych belek. Oprócz tego sprzedawca proponuje elementy zawieszenia skrzyni biegów oraz silnika, a także układu wydechowego. 

Wiele samochodów opuszcza fabryka ze słabym zawieszeniem. Tak dzieje się między innymi w przypadku aut włoskich, które po kilku miesiącach normalnej jazdy, trafiają do warsztatów. Sytuacja nie powtórzy się, jeśli przy pierwszy remoncie do zawieszenia trafią profesjonalne tuleje. Wykonane z poliuretanu elementy zapewniają odpowiednią sztywność na drodze i przejmuje wszystkie nawet niewielki wstrząsy. W wielu samochodach montuje się tuleje poliuretanowe - Alfa 156 jest jednym z nich. W ofercie dostępne są niemal wszystkie tuleje zawieszenia samochodu, zawieszenia silnika i układu wydechowego. Montaż tych elementów jest identyczny jak w przypadku tradycyjnych części. 

Kierowcy samochodów Alfa Romeo mają możliwość szybkiej jazdy. Aby była ona bezpieczna, powinni zaopatrzyć swoje samochody w najlepsze, sprzedawane przez prezentowaną firmę, części poliuretanowe, które są wyjątkowo trwałe i bezpieczne.

Data dodania: 18-06-2019
Autor: Kornelia Michalska
Źródło:
http://marogarage.pl/172-alfa-romeo-156-1997-2006

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu