MENU
NIP
Nazwa Firmy: ENFOSS Polska
WWW: https://enfoss.eu
Adres Warszowicka 8a
Miejscowość Żory
Kod pocztowy 44-244
Telefon 32 49 48 108

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Uzdatnianie wody ma ogromne znaczenie, zarówno w życiu codziennym pod kątem gospodarstw domowych, jak i w przemyśle. Jest to bowiem dostosowanie jej czystości do określonych potrzeb. Może ona być różna ze względu na przeznaczenie, tak samo jak zastosowanie konkretnych procesów. O tym wszystkim można przeczytać na enfoss.eu, gdzie w szczegółach zostało wyjaśnione przeznaczenie takich rozwiązań.

 

Samo uzdatnianie zawiera w sobie wiele możliwych akcji, które są stosowane pod kątem danych odbiorców. Istnieje między innymi: odwrócona osmoza, aeracja, dezynfekcja chemiczna, odżelazianie, zmiękczanie, filtracja mineralna, węglowa lub mechaniczna oraz demineralizacja. Jeśli jest się właścicielem konkretnego przedsiębiorstwa warto przed zastosowaniem, skonsultować się z fachowcami w tej dziedzinie. Różne przeznaczenia są bowiem dedykowane odmiennym gałęziom rynku. Wśród firm korzystających z takich usług można wymienić: obiekty chłodnicze, pralnie, myjnie czy kotłownie. W przypadku mniejszych zakładów doskonale sprawdzają się kompaktowe stacje uzdatniania wody. Dla większych przedsiębiorstw systemy są już bardziej rozbudowane. Dystrybutor jednak w razie jakichkolwiek problemów, zapewnia szybką i fachową pomoc swojego serwisu. W ramach oferowanej usługi występują bowiem: montaż urządzeń, ich uruchomienie, monitoring oraz konserwacja.

 

Zastosowanie filtrów do układów chłodniczych wymaga na przykład dostarczenia specjalistycznego sprzętu, między innymi: pomp dozujących czy stacji pomiarowych. Wszystko musi być również uzupełnione dodatkowymi środkami chemicznymi, takimi jak: biocydy czy inhibitory korozji. Rozwiązania w zakresie demineralizacji wody mogą być z kolei stosowane, w odniesieniu do myjni samochodowych czy produkcji kosmetyków. W obu przypadkach mamy przecież do czynienia z niezwykle delikatnymi warstwami powłoki. Czy jeśli chodzi o lakier auta, czy skórę użytkowniczki kremu. I wreszcie, systemy nawilżania powietrza. Nie trzeba tłumaczyć, że wdychanie zanieczyszczeń pochodzących z wody nie jest wskazanym działaniem. Aby dbać o zachowanie dobrego zdrowia trzeba też zwracać uwagę na szczegóły.

 

 

Data dodania: 12-06-2019
Autor: Paweł Stępień
Źródło:
https://enfoss.eu/stacje-uzdatniania-wody/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu