MENU
NIP 6472582751
Nazwa Firmy: KtCar Cosmetics - kosmetyki samochodowe
WWW: https://ktcar.pl/
Adres Rybnicka 363
Miejscowość Radlin
Kod pocztowy 44-310
Telefon 539345539

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Miejscy kierowcy dobrze wiedzą, jakim utrapieniem są wszelkie zmiany pogody, które pokazują od razu, że karoseria auta nie jest tak czysta, jakby się chciało. Wystarczy, że spadnie deszcz, a już kurz, którego wcześniej nie było widać, tworzy brudne zacieki. Auto przestaje prezentować się dobrze. Wyjdzie słońce, to karoseria zamiast w nim lśnić, jest cała zakurzona i zabłocona. Aby tego uniknąć, należy pamiętać o regularnej pielęgnacji auta. Nie wystarczy jedynie sporadyczna wizyta na myjni samochodowej, aby pojazd wyglądał atrakcyjnie. Sama woda to za mało. Należy stosować odpowiednie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji aut.

W samochodowym wyposażeniu powinien znaleźć się więc między innymi szampon, który zastosujemy w pierwszym etapie pielęgnacji - myciu auta. Można zastosować też piany aktywne, odtłuszczacze, preparaty do usuwania owadów itd. Jak widać, istnieje cała gama produktów do mycia samochodu. A co z dalszymi etapami pielęgnacji? Gdy lakier jest już oczyszczony, należy zadbać o to, aby go odpowiednio nabłyszczyć. Tutaj największą popularnością cieszy się wydajny wosk do karoserii, który można nabyć w sklepie internetowym KT CAR.

Przed zakupem warto zastanowić się, jaka forma wosku będzie najłatwiejsza w aplikacji. Wśród kierowców znajdują się bowiem zwolennicy wosków w paście, ale też tacy, którzy preferują woski w płynie, na przykład w sprayu lub mleczku. Niezależnie od wybranej opcji, ważne jest, aby dany produkt był prosty w stosowaniu - należy jednak zwrócić uwagę, czy producent poleca go jedynie do aplikacji ręcznej, czy też do maszynowej. Kolejna sprawa to możliwość aplikacji w pełnym słońcu - nie wszystkie produkty się do tego nadają, ale na rynku znalazły się już takie, które można stosować nawet wówczas, gdy auto jest bezpośrednio narażone na działanie intensywnych promieni słonecznych. Dzięki filtrom UV taki wosk doskonale chroni lakier auta i zabezpiecza go przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Woski sprawiają, że karoseria wygląda jak nowa.

Data dodania: 12-06-2019
Autor: Róża Szymczak
Źródło:
https://ktcar.pl/woski-samochodowe-do-aut-c21

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu